Šampóny

Šampony Alterna - Bamboo jsou určeny, díky svému složení, pro všechny typy vlasů. Ať už potřebujete výživu pro suché, barvené, chemicky poškozené a vlnité vlasy, nebo máte problémy se zplihlými vlasy, případně žlutým nádechem u zesvětlovaných vlasů, tak si ze šamponů řady Alterna - Bamboo  vždycky vyberete! Všechny šampony z této kolekce jsou obohaceny o unikátní extrakty z bambusu, které vlasům dodávají neuvěřitelnou hydrataci a výživu a zanechávají je krásně lesklé, vitální a ozdravené. Pro optimální účinky je vhodné používat šampony zároveň s kondicionéry, oleji, maskami, stylingovými přípravky a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť17 produktov
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Coconut - Suchý šampón na vlasy je transparentná báza, ktorá vstrebáva nečistoty a maz a dodáva vlasom behom okamihu aj bez umývania vodou objem, vôňu, sviežosť a vitalitu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Kokos - Suchý šampón na vlasy 135 g
19,42 EUR14,04 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampón pre trblietavý lesk vlasy hĺbkovo a pritom šetrne vyživuje, hydratuje, chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zanecháva ich neuveriteľne lesklé, omladené, regenerované a vitálne.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampón pre trblietavý lesk 250 ml
20,98 EUR11,01 EUR
Dočasne vypredané
Doprajte si krásne vlasy a plný objem aj na cestách. Produkty obsahujú výťažok bio bambusu, sú bez sulfátov. Vlasy získajú energiu, pekný vzhľad a okamžitú sviežosť.
Alterna Bamboo Volume Hair On The Go Kit 180 ml
15,73 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Smooth On The Go Travel Set - Cestovný balíček vlasovej kozmetiky proti krepateniu je starostlivo vybraný set produktov, ktoré dodajú vašim vlasom ochranu, hydratáciu a výživu a zanechajú je aj na cestách neodolateľne krásne a v najl
Alterna Bamboo Smooth On The Go Travel Set - Cestovný balíček vlasovej kozmetiky proti krepateniu 155 ml
26,47 EUR19,36 EUR
Skladom > 5 ks
Vzorkovej balenie šampónu a kondicionéru pre husté a bohaté vlasy. Obsahuje účinné prírodné látky, napríklad koreň Maca.
Alterna Bamboo Abundant Volume Duo Sachet vzorku šampónu a kondicionéru pre maximálny objem 2x7 ml (14 ml)
1,21 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Bamboo Leaf - Suchý šampón je transparentná čistiaca a stylingová starostlivosti, ktorá vstrebáva nečistoty a maz a dodáva vlasom behom okamihu aj bez umývania vodou vôňu, sviežosť, objem, a vitalitu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Bamboo Leaf - Suchý šampón 135 g
19,42 EUR15,37 EUR
Skladom 5 ks
Neviditeľný suchý šampón s príjemnou vôňou citrónu. Zanecháva vlasy čisté a svieže, nezostávajú v nich suchej zvyšky šampónu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Sugar Lemon suchý šampón 150 ml
10,65 EUR
Skladom 5 ks
Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo MAXI - Šampón proti krepovateniu je unikátna starostlivosť, ktorá hĺbkovo a šetrne odstraňuje z vlasov nečistoty, maz a zvyšky stylingových prípravkov a zároveň zabraňuje krepovateniu vlasov a štiepeniu ich
Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo MAXI - Šampón proti krepovateniu 2000 ml
85,60 EUR59,53 EUR
Skladom 4 ks
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Sheer Blossom - Suchý šampón absorbuje nečistoty, mastnotu a zvyšky stylingových prostriedkov a dodáva vlasom behom okamihu objem, vôňu a sviežosť bez zanechania bielych stôp.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend suchý šampón Sheer Blossom 135 g
21,02 EUR15,00 EUR
Skladom 4 ks