Šampóny

Šampony Alterna - Bamboo jsou určeny, díky svému složení, pro všechny typy vlasů. Ať už potřebujete výživu pro suché, barvené, chemicky poškozené a vlnité vlasy, nebo máte problémy se zplihlými vlasy, případně žlutým nádechem u zesvětlovaných vlasů, tak si ze šamponů řady Alterna - Bamboo  vždycky vyberete! Všechny šampony z této kolekce jsou obohaceny o unikátní extrakty z bambusu, které vlasům dodávají neuvěřitelnou hydrataci a výživu a zanechávají je krásně lesklé, vitální a ozdravené. Pro optimální účinky je vhodné používat šampony zároveň s kondicionéry, oleji, maskami, stylingovými přípravky a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Šampón pre trblietavý lesk Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo. Šampón je veľmi jemný, bez sulfátu. Pomáha obnoviť silu a zdravie.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI bambusový šampón pre trblietavý lesk 1000 ml
-6 %
23,99 EUR22,56 EUR
Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI - Šampón pre trblietavý lesk vlasy hĺbkovo hydratuje, vyživuje, chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zanecháva ich neuveriteľne omladené, regenerované a vitálne.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo MAXI - Šampón pre trblietavý lesk 2000 ml
43,96 EUR
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Sheer Blossom - Suchý šampón absorbuje nečistoty, mastnotu a zvyšky stylingových prostriedkov a dodáva vlasom behom okamihu objem, vôňu a sviežosť bez zanechania bielych stôp.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend suchý šampón Sheer Blossom 135 g
13,36 EUR
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Coconut - Suchý šampón na vlasy je transparentná báza, ktorá vstrebáva nečistoty a maz a dodáva vlasom behom okamihu aj bez umývania vodou objem, vôňu, sviežosť a vitalitu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Mango Kokos - Suchý šampón na vlasy 135 g
13,36 EUR
Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampón pre trblietavý lesk vlasy hĺbkovo a pritom šetrne vyživuje, hydratuje, chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zanecháva ich neuveriteľne lesklé, omladené, regenerované a vitálne.
Alterna Bamboo Luminous Shine Shampoo - Šampón pre trblietavý lesk 250 ml
11,36 EUR
Bamboo Abundant Volume Shampoo - Šampón pre bohatý objem je špeciálne vyvinutá starostlivosť, ktorá dodá neuveriteľný objem i tým najjemnejším vlasom! Vlasové vlákna nezaťažuje a zanecháva je ľahké, prevzdušnené a styling pôsobí bohato.
Alterna Bamboo Abundant Volume Shampoo - Šampón pre bohatý objem 250 ml
11,76 EUR
Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo - Šampón proti krepovateniu je revolučnou starostlivosťou, ktorá šetrne a hĺbkovo odstraňuje z vlasov maz, nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov a zároveň zabraňuje krepovateniu vlasov a štiepeniu ich k
Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo - Šampón proti krepovateniu 250 ml
11,76 EUR
Bamboo Color Care Shampoo - Šampón pre farbené vlasy je unikátna starostlivosť, ktorá je špeciálne vyvinutá pre farbené vlasy. Chráni farbu vlasov pred vymývaním, chráni vlasovú pigmentáciu a zanecháva vlasy rozjasnená a krásne zdravé.
Alterna Bamboo Color Care Shampoo - Šampón pre farbené vlasy 250 ml
-14 %
12,77 EUR10,96 EUR
Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Bamboo Leaf - Suchý šampón je transparentná čistiaca a stylingová starostlivosti, ktorá vstrebáva nečistoty a maz a dodáva vlasom behom okamihu aj bez umývania vodou vôňu, sviežosť, objem, a vitalitu.
Alterna Bamboo Style Cleanse Extend Dry Shampoo Bamboo Leaf - Suchý šampón 135 g
12,96 EUR
Bamboo Abundant Volume Shampoo MAXI - Šampón pre bohatý objem je špeciálne vyvinutá starostlivosť, ktorá dodá objem aj tým najjemnejším vlasom. Vlasové vlákna nezaťažuje a zanecháva je ľahké, prevzdušnené a styling pôsobí bohato a prirodzen
Alterna Bamboo Abundant Volume Shampoo MAXI bambusový šampón pre maximálny objem 1000 ml
22,56 EUR
Vzorkovej balenie šampónu a kondicionéru pre husté a bohaté vlasy. Obsahuje účinné prírodné látky, napríklad koreň Maca.
Alterna Bamboo Abundant Volume Duo Sachet vzorku šampónu a kondicionéru pre maximálny objem 2x7 ml (14 ml)
-3 %
1,40 EUR1,36 EUR