Šampóny

Základom pre krásu a zdravie vlasov je ich čistota. Široká škála šampónov je určená pre rôzne typy vlasov mužov, žien i detí, jemne ich čistí a spoľahlivo ošetruje. Prírodné zloženie šampónov je k vlasom aj vlasovej pokožke šetrné a zaisťuje ich hĺbkovú hydratáciu a výživu. Výber správneho šampónu je veľmi dôležitý, pri jeho voľbe prihliadnite nielen k typu vlasov, ale aj k tomu, či sú vaše vlasy farbené, chemicky ošetrované alebo poškodené. Rozmaznávajte svoje vlasy šampónom, ktorý je určený práve pre nich!

Typ vlasovÚčinokVeľkosť baleniaVýrobca
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť186 produktov
Ak vás trápi neprirodzený úbytok vlasov, prišiel čas nájsť riešenie! Kofeínový šampón Alpecin posilňuje vlasy priamo pri korienkoch, stimuluje vlasový rast, zabraňuje a zároveň predchádza genetickému úbytku vlasov.
Alpecin Energizer coffein shampoo C1 250 ml
7,67 EUR4,84 EUR
Skladom > 5 ks
Alpecin CTX Šport Coffein šampón 250 ml je jedinečná starostlivosť vyvinutá špeciálne pre mužov. Šampón nabíja vlasy energiou, stimuluje ich rast a veľmi účinne bojuje proti ich dedičnému vypadávaniu.
Alpecin CTX Sport Coffein šampón 250 ml
6,10 EUR5,08 EUR
Skladom > 5 ks
Jemne umývací šampón pre všetky typy vlnitých a kučeravých vlasov. Bez sulfátov!
Redken Curvaceous Shampoo 300 ml
20,28 EUR11,01 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Abundant Volume Shampoo - Šampón pre bohatý objem je špeciálne vyvinutá starostlivosť, ktorá dodá neuveriteľný objem i tým najjemnejším vlasom! Vlasové vlákna nezaťažuje a zanecháva je ľahké, prevzdušnené a styling pôsobí bohato.
Alterna Bamboo Abundant Volume Shampoo - Šampón pre bohatý objem 250 ml
16,71 EUR10,29 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Repelenishing Moisture Shampoo je šampón s ochranným komplexom Color Hold ®, ktorý chráni farbu vlasov pred vymývaním, zlepšuje pružnosť vlasov a dodáva im krásny lesk, výživu a hydratáciu.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo - Kaviárový hydratačný šampón 250 ml
46,31 EUR19,36 EUR
Skladom > 5 ks
Suché šampóny od Batiste ponúka pohodlný a rýchly spôsob, ako navrátiť vlasom čistotu a sviežosť! Vďaka inovatívnej formulu, ktorá je založená na škrobu, nie je potreba pre umývanie vlasov voda.
Batiste Dry Shampoo Dark & Deep Brown suchý šampón pre tmavé vlasy 200 ml
3,03 EUR
Skladom > 5 ks
Kombinácia Trial Kit System - vlasový šampón, kondicionér a vlasová kúra poskytuje hydratáciu a komplexnú starostlivosť o vaše vlasy a pokožku hlavy. Táto rada je určená pre jemné chemicky farbené vlasy.
Nioxin Hair System 3 - Cleanser Shampoo 150 ml, Scalp Revitaliser Conditioner 150 ml, Scalp Treatment 50 ml
30,25 EUR16,09 EUR
Skladom > 5 ks
Caviar Bodybuilding Volume Shampoo - vracia lámavým, jemným a unaveným vlasom neuveriteľnú vitalitu, mladosti a objem a zanecháva je úžasne svieže, lesklé, vzdušné a viditeľne zdravšie.
Alterna Caviar Bodybuilding Volume Shampoo - Kaviárový šampón pre objem 250 ml
38,68 EUR19,24 EUR
Skladom > 5 ks
Vlasová kozmetika Batiste používa inovatívne formulu založenú na škrobu, ku ktorej nie je potrebné používať vodu. Ich profesionálne šampóny sa tak ideálne hodí pre všetky okamihy, kedy nemáte možnosť si vlasy umyť.
Batiste Dry Shampoo Brilliant Blonde suchý šampón pro svetlé vlasy 200 ml
3,03 EUR
Skladom > 5 ks