Sanct Bernhard Šalvěj - Citron cukríky 170 g

Sanct Bernhard Šalvěj - Citron cukríky 170 g
Zázvor skvele účinkuje, ak ste prechladnutí alebo máte nádchu.
Cena vr. DPH:
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód10050
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Premýšľate, aké potešenie môže priniesť prechladnutie? Vieme o jednom! Cukríky Sancti Bernhard s príchuťou citrónu a šalvie sú ideálnym podporným prostriedkom, ako sa čo najrýchlejšie zbaviť nepríjemných príznakov prechladnutia, ktoré sa prejavuje škrabaním, pálením v krku a následným kašľom. Ak chceme zmierniť tieto problémy súvisiace s nachladnutím, potom je na mieste začať užívať tieto cukríky, ktoré sú bez cukru as príjemnou príchuťou citrónu a šalvie.

Cukríky Sancti Bernhard sú úplne prírodné a zaručene vám pomôžu od nepríjemného škrabania v krku a kašľa. Cukríky majú sladkú citrónovú príchuť s blahodárnym účinkom šalvie. Šalvia je bylina, ktorá je známa svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, tie vám pomôžu sa zbaviť nepríjemného a obťažujúceho škrabanie a bolesti v krku. Táto prírodná cukrovinka sa môže užívať kedykoľvek vás bolí v krku, chraptíte alebo máte problémy s hlasivkami. Cukríky s príchuťou citrónu a šalvie dokonale zvlhčujú ústnu dutinu, upokojujú postihnuté miesta v krku a celkovo pomáhajú od bolesti. Po použití cukríka okamžite ucítite úľavu a prirodzenú sviežosť.

Sancti Bernhard cukríky bez cukru s príchuťou citrónu a šalvie sa podľa starej tradície varí v medených kotloch nad ohňom a potom sú vyrábané ručne. Vráťte sa do detstva, do čias vašich babičiek, kedy všetko bolo vyrábané len z prírodných zdrojov a tradičným spôsobom bez chemikálií. Pri tvorbe týchto tradičných cukríkov sú používané jedine prírodné rastlinné a ovocné výťažky, bez umelých farbív a aróm.

Vhodné pre:
deti i dospelých bez obmedzenia, vrátane diabetikov

Použitie:
Cukrík cmúľajte v ústach kedykoľvek v prípade potreby.

Zloženie:
Isomalt, kyselina citrónová, prášok zo špenátu, šalviový olej, prírodná príchuť, mentol.

Objem:
170 g

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Sanct Bernhard Zázvorové cukríky limeta BIO 170 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sanct Bernhard Zázvorové cukríky orange BIO 170 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sanct Bernhard Zázvorové cukríky BIO 170 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz