Recepty na zdravé dezerty

Každý čas od času má chuť na sladké. Aby ste však mohli potešiť vaše chuťové poháriky bez výčitiek, máme pre vás tipy na zdravé aj diétne dezerty. A pretože nie každý je v kuchyni zručný, môžete tiež vyskúšať nepečené múčniky či rýchle a jednoduché dezerty, ktoré zvládnete ľavou zadnou. Či už sa rozhodnete pripraviť jednoduchý múčnik ku káve alebo budete chcieť pre vašu návštevu upiecť sviatočné zákusky a rezy, nezabudnite vždy používať kvalitné suroviny, ako sú napríklad oriešky, horká čokoláda, kakao, semienka či sušené ovocie.

AutorSuroviny
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť184 produktov
Zdravé domáce müsli je skvelé na raňajkám, na desiatu alebo ku káve na cestu do práce. Bez cukru!
Müsli rezy s ovocím a orechmi
Denisa Procházková
6.9.2017
Chcete pripraviť nejakú raw dobrotu, ktorú ste ešte neskúšali a je trochu neobvyklá? Potom určite vyskúšajte tieto osviežujúce zelené guľôčky.
Zelené guličky
Patricie Pátková
1.9.2017
Hľadáte recept na sušienky? Dnes vám prinášame úplne jednoduchý recept na sušienky z ovsených vločiek, ktorý zvládnete za pár minút.
Ovsené sušienky s medom
Adriana Nagyová
14.8.2017
Ako si doma urobiť zmrzlinu?
Zmrzlina s kakaovými bôbmi
Adriana Nagyová
26.7.2017
Výroba domácej zmrzliny totiž nie je nijako náročná. Navyše v čase dozrievania sladkého ovocia by bola škoda nemať po ruke aj osvedčené recepty na ovocné domácej zmrzliny, čo poviete?
6 receptov na domácu zmrzlinu
Kateřina Doul
19.7.2017
Vyskúšali ste už niekedy fazuľové brownies s kúskami čokolády?
Fazuľové brownies s kúskami čokolády
Aneta Mondíková
13.6.2017
Zmrzlina je jednou z najobľúbenejších variantov sladkého osvieženia. Milujú ju deti aj dospelí. A pretože medzi všetkými druhmi jednoznačne víťazí čokoládová, prezradíme vám, ako vyrobiť čokoládovú zmrzlinu.
Ako vyrobiť čokládovú zmrzlinu?
Kateřina Doul
9.6.2017
Patríte k milovníkom čokolády? Čo by ste povedali, keby sme vám prezradili jednoduchý spôsob, ako vyrobiť čokoládu z kakaových bôbov ľahko a rýchlo?
Ako vyrobiť čokoládu z kakaových bôbov?
Kateřina Doul
8.6.2017
Stévia je prírodné sladidlo, ktoré si v posledných rokoch získalo priazeň u širokej verejnosti. Na rozdiel od bežného cukru či umelých sladidiel totiž dodáva stévia cukrová pokrmom a nápojom okrem sladkej chuti aj ďalšie živiny.
Pečenie so stéviou - 5 najlepších receptov so stéviou
Kateřina Doul
15.5.2017