RAW Super food


RAW Super food je elitná skupina najzdravších potravín rastlinného pôvodu z celého sveta. Vďaka ich unikátnemu prirodzenému zloženiu a spracovaniu do 42 ° C sú jedinečným zdrojom všetkých najdôležitejších živín, ktoré telo potrebuje. Okrem toho, že vo väčšine prípadov obsahujú nadpriemerné množstvo antioxidantov, vitamínov, minerálov, vlákniny, bielkovín, nenasýtených mastných kyselín a esenciálnych aminokyselín, tak všetky tieto látky organizmus veľmi ľahko absorbuje. Dajte svojmu telu to najlepšie, s čím disponuje Matka príroda! Doprajte svojmu organizmu starostlivosť, ktorú si právom zaslúži!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť8 produktov
Šalátový mix natural v BIO a RAW kvalite je chrumkavá zmes slnečnicových semienok, tekvicových semien a píniových orieškov, ktorá dodá jedinečnú chuť každému šalátu. Zmes je vhodná aj pre priamu konzumáciu.
Šalátový mix originál RAW Super food 200 g
5,50 EUR
Skladom > 5 ks
Konopný olej v BIO a RAW kvalite patrí vďaka obsahu esenciálnych omega-3 a omega-6 mastných kyselín k najcennejším olejom. Má vynikajúcu chuť a výborne sa hodí ako ku gastronomickým, tak na kozmetickým účelom.
Smaakspecialist Konopný olej Raw 250 ml
7,39 EUR
Skladom > 5 ks
Mandle v BIO kvalite patria pre svoje kulinárske vlastnosti a výživou hodnotu k jedinečným potravinám. Ich neopakovateľnú chuť umocňuje aj to, že sú jedným z najbohatších rastlinných zdrojov draslíka, fosforu, vápnika a horčíka.
Mandle RAW Super food 200 g
7,39 EUR
Skladom > 5 ks
Repkový olej v BIO kvalite má vynikajúcu jemnú chuť s orechovým podtónom a arómou. Je vhodný do studenej kuchyne na prípravu šalátov, zálievok, dressingov, dipov a majonéz.
Repkový olej RAW Super food 250 ml
4,00 EUR
Skladom > 5 ks
Ľanový olej v BIO a RAW kvalite je vynikajúcim zdrojom esenciálnych aminokyselín a výborne sa hodí na dochucovanie pokrmov studenej kuchyne. Oceníte ho aj pri ošetrení popraskanej, suchej a zatvrdnutej pokožky, ktorú neuveriteľne zvláčni.
Ľanový olej RAW Superfood 250 ml
5,20 EUR
Skladom > 5 ks
Slnečnicový olej v BIO a RAW kvalite vhodný do šalátov a ďalších pokrmov studenej kuchyne. Výborne sa hodí aj na vyprážanie, fritovanie a k iným tepelným úpravám.
Slnečnicový olej RAW Super food 250 ml
3,70 EUR
Skladom > 5 ks
Spirulina prášok v BIO a RAW kvalite je superpotravina s antioxidačnými účinkami a celou radou prospešných látok. Je neuveriteľne bohatá na bielkoviny, vitamíny a minerálne látky.
Spirulina prášok RAW Super food 175 g
7,71 EUR
Skladom > 5 ks
Šalátový mix taliansky v BIO a RAW kvalite je krásne chrumkavá zmes semienok, orechov a sušených paradajok plné vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktorá dodá každému šalátu úplne nový chuťový rozmer.
Šalátový mix taliansky RAW Super food 200 g
5,50 EUR
Skladom 3 ks