Raw

Raw alebo surový sa netýka len prípravy jedál. Raw môžu byť tiež dezerty, múčniky či najrôznejšie sladké pochutiny. Populárne sú napríklad aj raw tyčinky, ktoré sa skladajú zo surovín, ktoré sú zdrojom cenných látok, ako sú minerály, vitamíny, omega mastné kyseliny, vláknina a ďalšie živiny. V zložení raw tyčiniek často nechýbajú orechy, semienka, kokos či ovocie. Vďaka tomu, že pri výrobe raw tyčiniek neprešli jednotlivé ingrediencie teplotou vyššou ako 45 ° C, si raw tyčinky zachovávajú maximálne nutričné hodnoty.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Lifefood Lifebar Plus je neodolateľná BIO tyčinka, ktorá svoju špecifickú chuť získava vďaka pridaniu nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus čerešňová s macou a baobabem BIO 47 g
1,40 EUR
Skladom 4 ks
Lifefood Lifebar je neodolateľná BIO tyčinka s karob, ktorý jej dodáva neodolateľnú špecifickú chuť.
Lifefood Lifebar tyčinka BIO karobová s lieskovými orieškami 47 g
1,30 EUR
Skladom 3 ks
ROOBAR datľová tyčinka konopné semienko a chia v BIO a RAW kvalite je výbornou maškrtou, navyše dodá behom okamihu neuveriteľné množstvo energie! Perfektná varianta pre športovcov a ťažko fyzicky pracujúcich.
ROOBAR datľová tyčinka konopné semienka a chia 30 g BIO / RAW
1,20 EUR
Skladom 1 ks
Lifefood Lifebar Plus Guarana a Brazil je neodolateľná tyčinka so špecifickou chuťou, ktorá vznikla pridaním nových plodín z celého sveta. Tyčinka je vhodná aj pre diabetikov.
Lifefood Lifebar Plus Guarana a Brazil BIO 47 g
1,40 EUR