Quinua Real

 

Obilnina pestovaná v samom srdci Bolívie má širokú možnosť využitia. V rôznej úprave je možné ju podávať ako hlavné jedlo, prílohu, predjedlo, raňajky alebo desiatu. Quinoa obsahuje množstvo dôležitých látok, ktoré pôsobia pozitívne na ľudský organizmus a neobsahuje žiadny lepok. Je skvelou voľbou najmä pre vegánov, športovcov, osoby s veľkou fyzickou záťažou a tiež pre všetkých tých, ktorí chcú jesť zdravú a nutrične vyváženú stravu. Quinua Real je pestovaná v ekologickom poľnohospodárstve a právom tak nosia označenie BIO. Vyskúšajte do svojho jedálnička zaradiť quinou, bude vám chutiť!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť26 produktov
Chrumkavá kakaová tyčinka obsahuje pufované quinou v BIO kvalite, obalenú do kakaovej hmoty bez prídavku rafinovaného cukru a lepku.
Quinoa tyčinka s kakaom BIO QUINUA REAL 20 g
1,76 EUR1,04 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodný nápoj z ryže a quinoi je vhodnou variantou pri bezlepkovej diéte, pre doplnenie stravy vegánov, ale aj ostatných konzumentov, ktorý chcú žiť zdravo.
Ryžový nápoj BIO QUINUA REAL 1000 ml
2,94 EUR2,19 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodná chrumkavá tyčinka s kúskami mandlí obsahuje rafinovaný cukor ani lepok, má vysokú energetickú hodnotu a je tak skvelou voľbou pre deti, dospelých i športovcov.
Quinoa tyčinka s mandľami BIO QUINUA REAL 20 g
1,76 EUR1,27 EUR
Skladom > 5 ks
Výživná chrumkavá tyčinka s exotickým nádychom obsahuje kokos, quinou a ryžový sirup, ktorý zaisťuje jej lahodnú a sladkú chuť.
Quinoa tyčinka s kokosom BIO QUINUA REAL 20 g
1,76 EUR1,27 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodná chrumkavá tyčinka s brusnicami obsahuje rafinovaný cukor ani lepok, má vysokú energetickú hodnotu a je tak skvelou voľbou pre deti, dospelých i športovcov.
Quinoa tyčinka s brusinkami BIO QUINUA REAL 20 g
1,76 EUR1,04 EUR
Skladom > 5 ks
Kakaový nápoj s lahodnou chuťou je vyrobený z bolívijskej quinoi, talianskej ryže a kvalitného kakaa, ideálne je podávať ho na raňajky alebo ako chutnú desiatu pre deti i dospelých.
Ryžový nápoj kakaový BIO QUINUA REAL 200 ml
1,53 EUR0,92 EUR
Skladom > 5 ks
Tri druhy quinoi pestovanej v Bolívii sú v dokonalom pomere zmiešané a pripravené pre kulinárske špeciality, ktoré budú skvele vyzerať aj chutiť.
Quinoa trojfarebná BIO QUINUA REAL 500 g
5,76 EUR4,72 EUR
Skladom > 5 ks
Červená quinoa pestovaná v Bolívii má v jedálničku všestranné použitie, proti klasickej bielej odrode má intenzívnejšiu chuť a chrumkavejšie zrna.
Quinoa červená BIO QUINUA REAL 500 g
8,07 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Křehký rýžový chléb obohacený o superpotravinu guinou a dochucený špetkou mořské soli si zamiluje každý! Chléb neobsahuje lepek, mléko ani vejce a je vhodný pro každodenní konzumaci i pro vegany a vegetariány.
Ryžový chlieb Maxi Quinua Real 200 g
2,53 EUR
Skladom > 5 ks