Quinua Real

 

Obilnina pestovaná v samom srdci Bolívie má širokú možnosť využitia. V rôznej úprave je možné ju podávať ako hlavné jedlo, prílohu, predjedlo, raňajky alebo desiatu. Quinoa obsahuje množstvo dôležitých látok, ktoré pôsobia pozitívne na ľudský organizmus a neobsahuje žiadny lepok. Je skvelou voľbou najmä pre vegánov, športovcov, osoby s veľkou fyzickou záťažou a tiež pre všetkých tých, ktorí chcú jesť zdravú a nutrične vyváženú stravu. Quinua Real je pestovaná v ekologickom poľnohospodárstve a právom tak nosia označenie BIO. Vyskúšajte do svojho jedálnička zaradiť quinou, bude vám chutiť!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť12 produktov
Chrumkavá kakaová tyčinka obsahuje pufované quinou v BIO kvalite, obalenú do kakaovej hmoty bez prídavku rafinovaného cukru a lepku.
Quinoa tyčinka s kakaom BIO QUINUA REAL 20 g
1,00 EUR
Skladom > 5 ks
Červená quinoa pestovaná v Bolívii má v jedálničku všestranné použitie, proti klasickej bielej odrode má intenzívnejšiu chuť a chrumkavejšie zrna.
Quinoa červená BIO QUINUA REAL 500 g
5,41 EUR
Skladom > 5 ks
Čierna quinoa pestovaná v Bolívii má intenzívnu chuť a kompaktnejšiu textúru, je vhodná najmä na výrobu rôznych originálnych pokrmov, kde vynikne jej čierna farba.
Quinoa čierna BIO QUINUA REAL 500 g
5,80 EUR
Skladom > 5 ks
Výživná chrumkavá tyčinka s exotickým nádychom obsahuje kokos, quinou a ryžový sirup, ktorý zaisťuje jej lahodnú a sladkú chuť.
Quinoa tyčinka s kokosom BIO QUINUA REAL 20 g
1,00 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodná chrumkavá tyčinka s prírodnou príchuťou obsahuje rafinovaný cukor ani lepok a má vysokú energetickú hodnotu, je skvelou voľbou pre deti i dospelých a najmä pre športovcov.
Quinoa tyčinka BIO QUINUA REAL 20 g
1,00 EUR
Skladom > 5 ks
Chutný libanonský pokrm s veľkou výživnou hodnotou a kvalitnými ingredienciami má rýchlu a jednoduchú prípravu, ktorá vám zaberie iba 15 minút.
Quinoa tabouleh BIO QUINUA REAL 150 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Ryžové cestoviny fusilli s prídavkom quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej vysokej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre osoby s veľkou fyzickou záťažou a športovcov.
Ryžové cestoviny fusilli BIO QUINUA REAL 250 g
3,20 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodná chrumkavá tyčinka s brusnicami obsahuje rafinovaný cukor ani lepok, má vysokú energetickú hodnotu a je tak skvelou voľbou pre deti, dospelých i športovcov.
Quinoa tyčinka s brusinkami BIO QUINUA REAL 20 g
1,00 EUR
Skladom > 5 ks
Cestoviny penne vyrobené z ryže a quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej veľkej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre športovcov a osoby s veľkou fyzickou záťažou.
Ryžové cestoviny penne BIO QUINUA REAL 250 g
2,50 EUR
Skladom 5 ks