Quinua Real

 

Obilnina pestovaná v samom srdci Bolívie má širokú možnosť využitia. V rôznej úprave je možné ju podávať ako hlavné jedlo, prílohu, predjedlo, raňajky alebo desiatu. Quinoa obsahuje množstvo dôležitých látok, ktoré pôsobia pozitívne na ľudský organizmus a neobsahuje žiadny lepok. Je skvelou voľbou najmä pre vegánov, športovcov, osoby s veľkou fyzickou záťažou a tiež pre všetkých tých, ktorí chcú jesť zdravú a nutrične vyváženú stravu. Quinua Real je pestovaná v ekologickom poľnohospodárstve a právom tak nosia označenie BIO. Vyskúšajte do svojho jedálnička zaradiť quinou, bude vám chutiť!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Chrumkavá kakaová tyčinka obsahuje pufované quinou v BIO kvalite, obalenú do kakaovej hmoty bez prídavku rafinovaného cukru a lepku.
Quinoa tyčinka s kakaom BIO QUINUA REAL 20 g
1,20 EUR1,16 EUR
Skladom > 5 ks
Červená quinoa pestovaná v Bolívii má v jedálničku všestranné použitie, proti klasickej bielej odrode má intenzívnejšiu chuť a chrumkavejšie zrna.
Quinoa červená BIO QUINUA REAL 500 g
7,60 EUR5,96 EUR
Skladom > 5 ks
Čierna quinoa pestovaná v Bolívii má intenzívnu chuť a kompaktnejšiu textúru, je vhodná najmä na výrobu rôznych originálnych pokrmov, kde vynikne jej čierna farba.
Quinoa čierna BIO QUINUA REAL 500 g
7,20 EUR6,36 EUR
Skladom > 5 ks
Cestoviny penne vyrobené z ryže a quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej veľkej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre športovcov a osoby s veľkou fyzickou záťažou.
Ryžové cestoviny penne BIO QUINUA REAL 250 g
3,20 EUR2,80 EUR
Skladom > 5 ks
Chutný libanonský pokrm s veľkou výživnou hodnotou a kvalitnými ingredienciami má rýchlu a jednoduchú prípravu, ktorá vám zaberie iba 15 minút.
Quinoa tabouleh BIO QUINUA REAL 150 g
4,00 EUR3,96 EUR
Skladom > 5 ks
Špagety z ryže a quinoi majú jednoduchú prípravu, neobsahujú lepok a pre svoju veľkú výživnú hodnotu sú vhodné najmä pre športovcov a osoby s veľkou fyzickou záťažou.
Ryžové špagety BIO QUINUA REAL 250 g
3,20 EUR3,16 EUR
Skladom > 5 ks
Skvelé jedlo s veľkou výživnou hodnotou a lahodnou chuťou je uložené do krabičky a zvládnete ho pripraviť v priebehu iba 15 minút.
Quinoa rizoto BIO QUINUA REAL 150 g
4,00 EUR3,56 EUR
Skladom 5 ks
Ryžové cestoviny fusilli s prídavkom quinoi obsahujú lepok a vďaka svojej vysokej výživnej hodnote sú vhodné najmä pre osoby s veľkou fyzickou záťažou a športovcov.
Ryžové cestoviny fusilli BIO QUINUA REAL 250 g
3,60 EUR3,56 EUR
Skladom 3 ks
Tri druhy quinoi pestovanej v Bolívii sú v dokonalom pomere zmiešané a pripravené pre kulinárske špeciality, ktoré budú skvele vyzerať aj chutiť.
Quinoa trojfarebná BIO QUINUA REAL 500 g
5,20 EUR3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Múka z quinoi neobsahuje lepok a vďaka svojej jemnej konzistencii je vhodná najmä na prípravu chutných a vláčných múčnikov alebo pečiva.
Quinoa múka BIO QUINUA REAL 350 g
3,60 EUR2,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Lahodná chrumkavá tyčinka s prírodnou príchuťou obsahuje rafinovaný cukor ani lepok a má vysokú energetickú hodnotu, je skvelou voľbou pre deti i dospelých a najmä pre športovcov.
Quinoa tyčinka BIO QUINUA REAL 20 g
1,60 EUR1,16 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz