Proteíny

Proteíny sú veľmi dôležitou súčasťou zdravej stravy najmä pre športovcov a osoby s nadmernou fyzickou záťažou alebo pre osoby, ktoré chcú žiť zdravo. Majú vplyv na kvalitu a funkciu svalovej hmoty. Proteínové zmesi sú vhodnou voľbou pre všetkých tých, ktorí chcú mať raw stravu rozmanitú. Obsahujú bielkoviny, vitamíny, minerály, vlákninu a ďalšie látky, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie človeka. Doprajte si zdravú a nutrične vyváženú stravu v podobe starostlivo zostavených proteínových zmesí!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Hrachový proteín v BIO a RAW kvalite je vynikajúci zdroj bielkovín a ideálnou alternatívou pre športovcov, vegánov, vegetariánov a v neposlednom rade aj osoby s alergiami na sóju a laktózu.
Allnature Hrachový proteín BIO RAW 200 g
7,20 EUR
Skladom > 5 ks
Purya! Bio vegan ryžový proteín patrí medzi najlepšie vegánske proteíny v organickej kvalite!
PURYA! Bio Vegan Ryžový Proteín 250g
14,50 EUR
Skladom > 5 ks
Konopný proteín je “kráľom” spomedzi rastlinných bielkovín.
PURYA! Bio Vegan Konopný proteín 250 g
14,50 EUR
Skladom > 5 ks
Slnečnicový proteínový prášok je prírodný doplnok pestrej stravy, ktorý sa pridáva do pokrmov a zvyšuje tak jeho nutričnú hodnotu.
Pury! Bio vegan Slnečnicový proteín 250 g
14,50 EUR
Skladom > 5 ks
Proteínový prášok zo semienok tekvíc je doplnkom pestrej stravy, má vysoký podiel bielkovín i minerálov a je vhodný pre špeciálne zostavené diétne plány.
Pury! Bio vegan Tekvicový proteín 250 g
14,50 EUR
Skladom > 5 ks
PURYA! Bio proteínový drink jahoda-vanilka je prvou zmesou vegánskeho proteínu, ktorá je pripravená na pitie a navyše výborne chutí!
PURYA! Bio Vegan Proteín drink vanilka/jahoda 550 g
25,50 EUR
Skladom > 5 ks
Proteínový bio koktail obsahuje čisto rastlinné ingrediencie s extra vysokým obsahom bielkovín, ktoré ocenia najmä vegáni a konzumenti raw stravy, ktorí formujú svoje telo.
PURYA! RAW Bio Vegan proteín drink Energy 550 g
24,50 EUR
Skladom > 5 ks
PURYA! - nemecká značka, ktorá sa špecializuje na produkty s obsahom vegánskeho proteínu, predstavuje novinku v podobe proteínovej zmesi pripravenej na pitie.
PURYA! Bio Vegan Proteín drink kakao/karob 550 g
25,50 EUR
Skladom > 5 ks
Purya! Bio vegan lupina proteín je jedným z najlepších vegánskych proteínov.
PURYA! Bio Vegan Lupina proteín 200g
14,50 EUR
Skladom 5 ks