Proteínové tyčinky

Naháňa vás na sladké, ale zároveň vás hryzie svedomie, že by ste zhrešili? Skvelé riešenie predstavujú vynikajúce proteínové tyčinky Allnature. Potešia nielen vaše chuťové poháriky, ale dodajú vášmu organizmu dostatok energie a živín. Navyše ich môžete konzumovať aj počas špeciálnych proteínových diét, pretože veľkú časť ich zloženia tvoria práve bielkoviny. Proteínové tyčinky sú okrem iného praktickou a rýchlou desiatou pri fyzicky náročných tréningov alebo na cestách, kde sa nezriedka hodí mať po ruke niečo na zub. A aké sú najobľúbenejšie proteínové tyčinky? Rozhodne medzi ne patrí proteínové tyčinky s príchuťou čokolády, kokosu alebo banánu.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť3 produkty
Vynikajúca a neuveriteľne voňavá proteínová tyčinka plná vitamínov s príchuťou čokolády, s ktorou počas chvíle získate potrebné živiny. Obsahuje 32% bielkovín a je vhodná aj pre bezlepkovú a proteínovú diétu.
Allnature Proteínová tyčinka 32% čokoládová 35 g
1,38 EUR
Skladom > 5 ks
Vynikajúca a neuveriteľne voňavá proteínová tyčinka plná vitamínov s príchuťou banánu, s ktorou počas chvíle získate potrebné živiny. Obsahuje 32% bielkovín a je vhodná aj pre bezlepkovú a proteínovú diétu.
Allnature Proteínová tyčinka 32% banánová 35 g
1,38 EUR
Skladom > 5 ks
Vynikajúca a neuveriteľne voňavá proteínová tyčinka plná vitamínov s príchuťou kokosu, s ktorou počas chvíle získate potrebné živiny. Obsahuje 32% bielkovín a je vhodná aj pre bezlepkovú a proteínovú diétu.
Allnature Proteínová tyčinka 32% kokosová 35 g
1,38 EUR
Skladom > 5 ks