Proteínové nápoje

Žiadny športovec sa nezaobíde bez proteínového nápoja! Prírodné proteínové nápoje doplnia jedálniček športovcov o vitamíny, minerály a predovšetkým o veľkú dávku proteínov. Plne nahradí srvátkové proteíny z kravského mlieka a môžu ich konzumovať aj vegáni. Prírodné proteínové nápoje slúžia ako doplnok stravy a zároveň aj ako vylepšenie existujúceho príjmu bielkovín a ľahko stráviteľných sacharidov. Jeho použitie je rýchle a jednoduché, preto je často používaný ihneď po cvičení. Vyberajte z ochutených BIO proteínových nápojov, ktoré podporia rast vašich svalov!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Proteínový vanilkový kokteil obsahuje čisto rastlinné ingrediencie s extra vysokým obsahom bielkovín, ktoré účinne pomáhajú k rýchlej tvorbe svalovej hmoty.
PURYA! Bio Vegan High Protein shake vanilka 550 g
-4 %
28,00 EUR27,00 EUR
Čokoládový kokteil plný rastlinných proteínov má lahodnú chuť a účinne pomáha k rýchlej tvorbe svalovej hmoty profesionálnym i rekreačným športovcom.
PURYA! Bio Vegan High Protein shake čokoláda 550 g
27,96 EUR
PURYA! Bio proteínový drink jahoda-vanilka je prvou zmesou vegánskeho proteínu, ktorá je pripravená na pitie a navyše výborne chutí!
PURYA! Bio Vegan Proteín drink vanilka/jahoda 550 g
-4 %
28,00 EUR27,00 EUR
PURYA! - nemecká značka, ktorá sa špecializuje na produkty s obsahom vegánskeho proteínu, predstavuje novinku v podobe proteínovej zmesi pripravenej na pitie.
PURYA! Bio Vegan Proteín drink kakao/karob 550 g
-4 %
28,00 EUR27,00 EUR
Proteínový bio koktail obsahuje čisto rastlinné ingrediencie s extra vysokým obsahom bielkovín, ktoré ocenia najmä vegáni a konzumenti raw stravy, ktorí formujú svoje telo.
PURYA! RAW Bio Vegan proteín drink Energy 550 g
27,96 EUR