Problémy vlasovej pokožky a vlasov

Vlasové prípravky určené pre riešenie problémov s vlasmi a vlasovou pokožkou prinášajú rýchlu a účinnú pomoc. Prípravky vlasy vyživujú, hydratujú a posilňujú ich obranyschopnosť. Podľa typu zamerania môžu pomáhať pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri nadmernej tvorbe lupín a pri množstve ďalších problémov. Bohaté zloženie prípravkov zanecháva vlasy zdravé, vitálne a dlho mladistvé.

Veľkosť baleniaVýrobca
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť25 produktov
Sprej určený na aplikáciu na začervenanú, podráždenú a nadmerne šupinatú pokožku.
Skin-Cap sprej 200 ml
-6 %
32,80 EUR30,76 EUR
Tento jedinečný vlasový balzam má vynikajúce regeneračné účinky. Gestil Wonder je doporučovaná na vlasy poškodené trvalou, farbením, melírom, ale aj smogom alebo pre vlasy, ktoré majú sklon k vypadávaniu.
Gestil Wonder Regeneračná maska na vlasy 500 ml
-20 %
10,20 EUR8,16 EUR
Vlasový aktivátor pre podporu rastu vlasov Biora Biohar prirodzenou cestou zastavuje nadmerné vypadávanie vlasov a regeneruje vlasovú pokožku.
Biora Biohar aktivátor 75 ml
-7 %
5,15 EUR4,80 EUR
U rady ľudí býva práve šampón jednou z hlavných príčin podráždenej pokožky hlavy, kvôli obsahu dráždivých čistiacich zložiek. Šampón Alpecin Hyposensitiv je svojím zložením vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku!
Alpecin Hyposensitiv šampón pre suchú pokožku 250 ml
-15 %
7,50 EUR6,40 EUR
Tonikum Alpecin Medicinal Forte vytvára vo vlasových korienkoch zásobu účinných látok až na 24 hodín. Každodenná masáž hlavy podporuje prirodzené funkcie vlasovej pokožky.
Alpecin Medicinal Forte intenzívne tonikum na vlasy 200 ml
-13 %
9,20 EUR7,96 EUR
Plantur 39 Kofeínové tonikum obsahuje kofeín, ktorý zabraňuje vypadávaniu vlasov, napr. v období menopauzy.
Plantur 39 Kofeinové tonikum 200 ml
-7 %
11,00 EUR10,28 EUR
Šampón Energy Protektin je prírodný produkt, ktorý vďaka obsahu vybraných bylinných extraktov, silíc a termálne vody, zlepšuje vitalitu vlasov a prispieva k ich lepšej kondícii.
Energy Protektin šampón 200 ml
-23 %
9,80 EUR7,56 EUR
Linola šampón 200 ml pre jemné umývanie vlasov a pre starostlivosť o suchú a svrbiacu pokožku hlavy. Veľmi efektívne chráni, posilňuje a obnovuje prirodzenú kožnú bariéru a odstraňuje bez podráždenia šupinky z pokožky hlavy.
Linola šampón 200 ml
-18 %
8,80 EUR7,20 EUR
Energy Ruticelit je prírodný šampón, ktorý sa vyrába podľa princípov metódy Regenerácia v Pentagramu® z bylinných extraktov, prírodných silíc a termálnej vody. Je vhodný pre tmavé a slabé vlasy.
Energy Ruticelit šampón 200 ml
-23 %
9,80 EUR7,56 EUR
Energy Cytosan je terapeutický šampón s humátovými látkami, ktorý pomáha pri problémoch nielen s lupinami či podráždenú pokožkou hlavy, ale aj pri ekzémoch či lupienke. Je vhodný najmä na jemné a mastnejšie vlasy.
Energy Cytosan šampón 200 ml
-23 %
9,80 EUR7,56 EUR
Caviar Clinical Daily Densifying Foam - Pena proti vypadávaniu a rednutiu vlasov s ľahúčkou textúrou posilňuje vlasy, predchádza ich vypadávaniu a poškodeniu, podporuje ich zahustenie a stimuluje cirkuláciu kožnej lymfy.
Alterna Caviar Clinical Daily Densifying Foam - Pena proti vypadávaniu a rednutiu vlasov 150 ml
18,16 EUR
Caviar Clinical Dandruff Exfoliating Scalp Facial - Peeling na odstránenie suchej pokožky hlavy je unikátna starostlivosť vyvinutá špeciálne pre pokožku hlavy. Dodáva jej výživu a regeneruje, pretože len na zdravej pokožke môžu rásť zdravé
Alterna Caviar Clinical Dandruff Exfoliating Scalp Facial - Peeling na odstránenie suchej pokožky hlavy 88 ml
20,96 EUR
Capillus šampón Seborea je vhodný pre citlivú pokožku, pre pokožku suchú a svrbiacu, s príznakmi atopického ekzému, ale aj lupienky. Vďaka prírodnej receptúre zabraňuje šampón tvorbe šupín, svrbeniu a začervenaniu pokožky hlavy.
Cannaderm šampón pre suchú a citlivú pokožku hlavy Capillus Seborea 150 ml
9,56 EUR
Energy Droserin je prírodný šampón, ktorý zlepšuje pružnosť vlasov a je vhodný pre jemné a svetlé vlasy, a to vrátane detí. Obsahuje bylinné extrakty, čisté prírodné silice a termálnu vodu zo žriedla Podhájska.
Energy Droserin šampón 200 ml
-23 %
9,80 EUR7,56 EUR
Profesionálny peeling pomáha odstraňovať kožné šupinky spôsobené tvorbou suchej pokožky a lupín. Chladivé zloženie upokojí vlasovú pokožku a zmierni svrbenie.
Alterna Caviar Clinical Professional Exfoliating Scalp Treatment intenzívna kúra proti lupinám 180 ml
56,16 EUR
Jemné zloženie minimalizuje podráždenie vlasovej pokožky. Vhodný pre deti.
Eucerin DermoCapillaire šampón vypadávanie vlasov 250 ml
15,60 EUR
Tento jedinečný vlasový balzam má vynikajúce regeneračné účinky. Gestil Wonder je doporučovaná na vlasy poškodené trvalou, farbením, melírom, ale aj smogom alebo pre vlasy, ktoré majú sklon k vypadávaniu.
Gestil Wonder Regeneračná maska na vlasy 300 ml
-23 %
7,20 EUR5,56 EUR
Energy Cytovital je prírodný šampón, ktorý je vhodný pre prirodzené farby vlasov, predovšetkým však pre svetlejšie vlasy. Okrem regenerácia vlasov pomáha aj so upokojením pokožky hlavy.
Energy Cytovital šampón 200 ml
-23 %
9,80 EUR7,56 EUR
Vlasová kúra Scalp Treatment ošetruje pokožku hlavy a chemicky farbené vlasy, ktoré trpia nadmerným vypadávaním. Nezmývateľný film podporuje rast vlasov a zanecháva dôležité výživné látky, ktoré tiež chránia pred slnečnými lúčmi.
NIOXIN Scalp Treatment 4 100 ml
-7 %
20,00 EUR18,56 EUR