Prírodný telový peeling Marilou BIO 100 ml RECENZIA

 

Od prvého zoznámenia sa s Marilou BIO mi bolo na tejto francúzskej značke veľmi sympatické, ako sa snaží vyrábať svoje produkty čo najekologickejším spôsobom a s použitím výhradne prírodných surovín. Bola som zvedavá, či garancia 99%prírodnéhoorganickéhozloženia zaručí skutočnú kvalitu. Už teraz Vám však môžem prezradiť, že testovaný prírodný telový peeling (Gel Corps Exfoliante) predčil moje očakávania.

Ako azda každú ženu, aj mňa na prvý pohľad zaujme pekný obal výrobku. Jednoduchý, ale precízny dizajn výrobkov Marilou BIO by som dokonca zaradila medzi tie najkrajšie. Balenie telového peelingu je milé na pohľad a aj veľmi praktické. Možno by sa niekomu pomer medzi cenou a veľkosťou balenia (100ml) nezdal práve výhodný, ale peeling stačí používať v menších množstvách a osobne som sa zamerala najmä na problémové partie. Navyše, v tomto prípade sa naozaj vyplatí staviť na kvalitu a nie na kvantitu.

Hneď po otvorení ma príjemne prekvapila prírodná vôňa, bez syntetických parfémov, ktorú som si zamilovala. Evokuje len arómu ozajstného ovocia v letnom sade. Vďaka prášku zo semienok marhúľ a brusníc má peeling Marilou BIO pomerne veľké čiastočky, ktoré však dokonale obrúsia pokožku a odstránia staré, odumreté bunky.

Pokožka je po použití až neuveriteľne hladká a príjemná na dotyk. Musím sa dokonca premáhať, aby som ho nepoužívala každý deň, pretože všetkého veľa škodí. Na záver môžem len skonštatovať, že pravidelnýmpoužívaním telového peelingu Marilou BIO, aspoň 3x týždenne, v kombinácií s formovacím gélom s chladivým efektom a pravidelným cvičením som zaznamenala viditeľnú redukciu pomarančovej kože.Autor: Nicole Jantulíková