Prírodná morská huba Sofi BODY 10-11,5 cm

Prírodná morská huba Sofi BODY 10-11,5 cm
Prírodné morská huba Sofi BODY disponuje vysokou nasiakavosťou a biologickými látkami, ktoré majú antivírusové a antiseptické účinky, vďaka ktorým priaznivo pôsobí pri čistení pokožky i menších povrchových poranení.
Cena vr. DPH:
na dotaz
???
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód65150
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Prírodná morská huba Sofi BODY
je veľmi obľúbená v kozmetickom priemysle predovšetkým pre svoje prirodzené antiseptické účinky, ktoré pôsobia antibakteriálne a pomáhajú tak kvalitne čistiť pokožku a napomáhať jej vyhladeniu. Hodí pre bežné typy pokožky na hygienu, kozmetiku, masáže ale aj ďalšie univerzálne použitie v domácnosti. Vďaka svojmu prírodnému pôvodu a priaznivým účinkom na zdravie sa rýchlo stane produktom každodenné potreby vo vašej domácnosti.


Použitie:
Osobná hygiena: Morská huba je vysoko multifunkčný produkt. Možno ju použiť pre bežné denné umývanie tela v sprche či vani, ale aj pri masáži či v saune pre jemný peeling a vyhladenie pokožky. Navyše účinne pomáha v boji proti striám a celulitíde, čo z huby robí veľmi žiaduci produkt predovšetkým pre tehotné ženy a čerstvé mamičky. V prípade malej doporučujeme pravidelné jemné čistenie touto hubou.


Domácnosť: Špongiu môžete použiť pre umývanie najrôznejších predmetov a zariadení, pre ošetrovanie nábytku a čistenie odevov. V kombinácii s octom dokáže huba účinne pohlcovať najrôznejšie kuchynské pachy vrátane cigaretového dymu. Morská huba je prírodný čistidlo ideálne predovšetkým pre citlivé osoby, ktoré nepripúšťajú chemické prípravky a preferujú prírodné, ekologický prístup.


Upozornenie:
Pred prvým použitím špongiu starostlivo preperte v mydlovej vode, čistiace morskej soli či octu a stlačením vyžmýkajte, nekrúťte ani neťahajte. Po každom použití nechajte dôkladne vyschnúť. Neuzatvárajte ju vlhkú do nepriedušných vreciek či nádob. Raz za týždeň či 14 dní je vhodné špongiu znovu prepláchnuť v roztoku morskej soli, mydla či octu, tak zachováte najlepšie vlastnosti huby a vydrží vám až niekoľko rokov.


Obsah:
1 ks (10-11,5 cm)


Krajina pôvodu:
Grécko


Náš tip:
Premýšľate, kam špongiu v kúpeľni umiestniť? Pretiahnite hubkou tenký špagát a vytvorte väčšie oko, pomocou ktorého budete môcť špongiu kamkoľvek zavesiť a pritom vám nebude pri jej použití povrázok vadiť. Špongiu tenký špagát nijako nepoškodí.

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú: