Prírodná morská huba - Dekoratívne, morské prsty

Prírodná morská huba - Dekoratívne, morské prsty
Kúpte si domov prírodnú dekoráciu, ktorá vám vytvorí dojem tropických diaľok, ktoré lákajú svojou krásou.
Cena vr. DPH:
9,56 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
zajtra
Kód65038 E
Produkt nebol hodnotený

Zaujímavý názov prírodné morské huby je odvodený od typického tvaru, ktorý pripomína ľudské prsty. Táto originálna podoba huby je priamo predurčená pre dizajnové použitie, či už voľne položená v interiéri či v kombinácii s ďalšími morskými či námorníckymi prvkami pre zaujímavý vzhľad. Možno ich tiež použiť pre netradičné viazanú kyticu. Veľkosti týchto húb sa pohybujú od 11 do 35 cm.

Využitie:
Kúpte si domov prírodnú dekoráciu, ktorá vám vytvorí dojem tropických diaľok, ktoré lákajú svojou krásou. Využite svoju fantáziu a vymyslite najrôznejšie nápadité spracovanie tejto huby, ktorá každú návštevu zaujme hneď na prvý pohľad. Hodí sa nielen do bytov, ale aj do komerčných priestorov, kancelárií, hotelov - všade, kde sa chcete cítiť príjemne a chcete originálnu prírodnú výzdobu. Ideálny aj ako darček!

Veľkosť balenia:
1 ks

Všeobecné použitie:
Osobná hygiena: Morská huba je vysoko multifunkčný produkt. Možno ju použiť pre bežné denné umývanie tela v sprche alebo vani, ale aj pri masáži či v saune pre jemný peeling a vyhladenie pokožky. Je vhodná aj pre každodenné odličovanie a kozmetické potreby. Navyše účinne pomáha v boji proti striám a celulitíde, čo z huby robí veľmi žiaduci produkt predovšetkým pre tehotné ženy a čerstvé mamičky. V prípade menších poranení doporučujeme pravidelné jemné čistenie touto hubou.

Domácnosť: Špongiu môžete použiť pre umývanie najrôznejších predmetov a zariadení, pre ošetrovanie nábytku a čistenie odevov. V kombinácii s octom dokáže huba účinne pohlcovať najrôznejšie kuchynské pachy vrátane cigaretového dymu. Morská huba je prírodné čistidlo ideálne predovšetkým pre citlivé osoby, ktoré neznesú chemické prípravky a preferujú prírodný, ekologický prístup.

Starostlivosť o hubu:
Špongiu je potrebné po každom použití nechať dôkladne vyschnúť. Neuzatvárajte ju vlhkú do nepriedušných vreciek či nádob. Zo špongie môžete vytlačiť vodu, avšak nekrútiť a neťahať. Raz za týždeň či 14 dní je vhodné špongiu prepláchnuť v čistiacej morskej soli či octu. Tak zachováte najlepšie vlastnosti huby a vydrží vám tak až niekoľko rokov.

Náš tip:
Premýšľate, kam špongiu v kúpeľni umiestniť? Pretiahnite hubkou pomocou nite tenký povrázok a vytvorte väčšie oko, pomocou ktorého budete môcť špongiu kamkoľvek zavesiť a pritom vám nebude pri jej použití povrázok vadiť. Špongiu tenký špagátik nijako nepoškodí.

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Olej do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 400 ml
-28 %
16,00 EUR11,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz