Pre mamičky

Blíži sa vám termín pôrodu, alebo už doma staráte o dieťa v dojčenskom či batoľacom veku? Premýšľate nad tým, či je váš jedálniček vyvážený a dostatočne pestrý, aby pokryl potreby dieťaťa? Hovoríte si, aká je optimálna doba dojčenia? Viete, aké živiny sú pre ešte nenarodené dieťa najdôležitejšie alebo kedy a ako začať prikrmovať dojčatá? Na tému materstvo, tehotenstvo i dojčenia máme pre vás v sekcii určenej mamičkám pripravené články s radami a tipy, kde nájdete odpovede na otázky, ktoré zaujímajú nielen novopečená mamičky a tehotné ženy.

Autor
Zobraziť produkty
Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Čítajte 6 zaručených tipov, ako podporiť Vašu snahu otehotnieť.
6 tipov, ako podporiť snahu o bábätko
Elixi
20.2.2018
Čo na strie? Spôsobov, ako sa zbaviť strií je veľa. Ako na to sa dočítate v dnešnom článku.
Strie - veľký strašiak v tehotenstve. Ako im predísť?
Michaela Hynková
22.1.2018
Cumlík má svoje pre a proti, dieťa upokojuje a pomáha mu uľaviť od boľavého bruška. Väčšina rodičov si nie je istá, kedy je ten správny moment ho odobrať.
Odnaučenie cumlíka - viete, kedy je ten správny čas?
Michaela Hynková
9.11.2017
Tehotenstvo je obdobie, kedy sa mení ženské telo a vytvára sa úplne nový organizmus. To si žiada veľa energie a bez vitamínov sa nezaobídeme. Aké sú najlepšie vitamíny pre tehotné?
Vitamíny v tehotenstve
Šárka Stuchlíková
29.8.2017
Plávanie s bábätkom je možné už v dojčenskom a neskôr aj batolivom veku. Jedná sa o zábavnú a prospešnú činnosť pre rodičov i deti. Kedy začať a čo všetko budete potrebovať?
Plávanie s bábätkom: kedy začať a čo si so sebou vziať?
Šárka Stuchlíková
31.7.2017
Rast prvých zúbkov je veľkým okamihom nielen pre dieťa, ale aj pre rodičov. Na čo sa pripraviť a ako dieťaťu pomôcť prekonať toto obdobie čo najlepšie?
Prvé zúbky: Na čo by sa rodičia mali pripraviť?
Šárka Stuchlíková
21.7.2017
Nadbytočných kilogramov získaných počas tehotenstva sa dá zbaviť len zdravou stravou, správnymi cvikmi na chudnutie, dojčením a pravidelným spánkom, čo s malým novorodencom nie je vôbec jednoduché.
Ako efektívne schudnúť po pôrode?
Michaela Hynková
3.7.2017
S cumlíkom alebo bez neho? Večná dilema každej mamičky! Ak ste budúcou mamičkou, ktorá čaká na pôrod svojho dieťatka a ešte stále neviete, či mu cumlík dať alebo nedať, možno Vám pomôžu naše rady a tipy.
Cumlík - áno alebo nie?
Beáta Rampáková
13.4.2017
Stravovanie v období tehotenstva je nesmierne dôležité. To, ako mamička jej ovplyvňuje vývoj dieťaťa. Viete, ako sa správne stravovať počas tehotenstva?
Ako sa stravovať v tehonstve
Šárka Stuchlíková
4.4.2017