Pre deti

Každodenní zubní péče je důležitá pro děti již od útlého věku. Při objevení prvního zoubku s dentální hygienou pomáhají rodiče a později je potřeba, aby děti začínaly zoubky čistit samy, s asistencí dospělých. Speciální dětské kartáčky a dětské zubní pasty jsou určeny pro jemné dásně dětí a první mléčné zuby. Jsou krásně barevné, aby děti zaujaly, a jejich výroba je přísně kontrolována, aby nemohlo dojít k jejich zdravotní závadnosti. Pečujte o zoubky svých dětí, aby byly krásné a zdravé!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Mať zdravé zuby je základ. Zubná kefka extra soft s motívmi zvieratiek sú vhodné pre malé deti. Vďaka ergonomickému držadlu im uľahčí správne držanie kefky pri čistení.
TePe Select Compact ZOO Extra Soft zubná kefka 3+1
5,60 EUR
viac ako 5 ks
Weleda Detský zubný gél 50 ml je nepenivá starostlivosť o zúbky detí, ktorá veľmi účinne odstraňuje zubný povlak a tým preventívne pôsobí proti zubnému kazu. Gél neobsahuje fluorid a pri prehltnutí dieťaťu neublíži.
Weleda Detský zubný gél 50 ml
-4 %
5,57 EUR5,32 EUR
menej ako 5 ks
Kefka na zuby pre deti Curaprox 2640 Sensitive young je vhodný pre deti od 4 do 8 rokov. Je prispôsobený pre drobné detské ústa a tak nehrozí poranenie. Vďaka veselým farbám bude čistenie zubov zábava.
Curaprox CS 2640 Sensitive young detská zubná kefka
-15 %
3,40 EUR2,88 EUR
menej ako 5 ks
Deti môže čistenie zúbkov baviť. S kefkou Curaprox CS 7600 UltraSoft dosiahnete veľmi ľahko dokonale čistých a zdravých zúbkov.
Curaprox CS 7600 Ultra Soft Smart detská zubná kefka 1 ks
3,52 EUR
menej ako 5 ks
Aj mliečne zuby potrebujú čo najlepšiu ochranu a starostlivosť. Elmex detská zubná pasta zaručuje špeciálnu ochranu detských mliečnych zubov proti zubnému kazu.
Elmex detská zubná pasta 50 ml
2,44 EUR
menej ako 5 ks
Zdravé zuby potrebujú aj deti. Kefka Curakid CK 4260 SuperSoft vám so starostlivosťou o detský chrup pomôže. Je prispôsobený detským ústam, vďaka veselým farbám bude čistenie zúbkov deti baviť.
Curaprox CK 4260 CuraKid Super Soft detská zubná kefka
2,92 EUR
Skladom externe
Aj najmenšie deti bolí rast zúbkov. Riešením na ich trápenie je CURAbaby Boy hryzátko, ktoré je kombináciou hryzátka, hrkálky a masážneho zubnej kefky. Je vhodné pre deti od 4 mesiacov. Je úplne bezpečné a zdravotne nezávadné.
Curaprox Curababy Boy kúsatko pre chlapcov (modré)
13,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Máte doma bábätko, ktorému sa prerezávajú zúbky, všetko ochutnáva, čo všetko si masíruje ďasná? Potom mu kúpte hryzátko CURAbaby Girl.
Curaprox Curababy Girl kúsatko pre dievčatká (ružové)
13,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz