Pre deti

Každodenní zubní péče je důležitá pro děti již od útlého věku. Při objevení prvního zoubku s dentální hygienou pomáhají rodiče a později je potřeba, aby děti začínaly zoubky čistit samy, s asistencí dospělých. Speciální dětské kartáčky a dětské zubní pasty jsou určeny pro jemné dásně dětí a první mléčné zuby. Jsou krásně barevné, aby děti zaujaly, a jejich výroba je přísně kontrolována, aby nemohlo dojít k jejich zdravotní závadnosti. Pečujte o zoubky svých dětí, aby byly krásné a zdravé!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Mať zdravé zuby je základ. Zubná kefka extra soft s motívmi zvieratiek sú vhodné pre malé deti. Vďaka ergonomickému držadlu im uľahčí správne držanie kefky pri čistení.
TePe Select Compact ZOO Extra Soft zubná kefka 3+1
5,09 EUR
Skladom > 5 ks
Deti môže čistenie zúbkov baviť. S kefkou Curaprox CS 7600 UltraSoft dosiahnete veľmi ľahko dokonale čistých a zdravých zúbkov.
Curaprox CS 7600 Ultra Soft Smart detská zubná kefka 1 ks
3,19 EUR
Skladom > 5 ks
Kefka na zuby pre deti Curaprox 2640 Sensitive young je vhodný pre deti od 4 do 8 rokov. Je prispôsobený pre drobné detské ústa a tak nehrozí poranenie. Vďaka veselým farbám bude čistenie zubov zábava.
Curaprox CS 2640 Sensitive young detská zubná kefka
2,70 EUR
Skladom 4 ks
Zdravé zuby potrebujú aj deti. Kefka Curakid CK 4260 SuperSoft vám so starostlivosťou o detský chrup pomôže. Je prispôsobený detským ústam, vďaka veselým farbám bude čistenie zúbkov deti baviť.
Curaprox CK 4260 CuraKid Super Soft detská zubná kefka
2,50 EUR
Skladom 3 ks
Máte doma bábätko, ktorému sa prerezávajú zúbky, všetko ochutnáva, čo všetko si masíruje ďasná? Potom mu kúpte hryzátko CURAbaby Girl.
Curaprox Curababy Girl kúsatko pre dievčatká (ružové)
12,71 EUR
Skladom 3 ks
Aj najmenšie deti bolí rast zúbkov. Riešením na ich trápenie je CURAbaby Boy hryzátko, ktoré je kombináciou hryzátka, hrkálky a masážneho zubnej kefky. Je vhodné pre deti od 4 mesiacov. Je úplne bezpečné a zdravotne nezávadné.
Curaprox Curababy Boy kúsatko pre chlapcov (modré)
12,71 EUR
Skladom 2 ks
Weleda Detský zubný gél 50 ml je nepenivá starostlivosť o zúbky detí, ktorá veľmi účinne odstraňuje zubný povlak a tým preventívne pôsobí proti zubnému kazu. Gél neobsahuje fluorid a pri prehltnutí dieťaťu neublíži.
Weleda Detský zubný gél 50 ml
4,40 EUR
Skladom 1 ks
Aj mliečne zuby potrebujú čo najlepšiu ochranu a starostlivosť. Elmex detská zubná pasta zaručuje špeciálnu ochranu detských mliečnych zubov proti zubnému kazu.
Elmex detská zubná pasta 50 ml
2,20 EUR
Skladom 1 ks