Potencia a prostata

Za mužskou potenciou môže byť veľa faktorov, ako je napríklad zlý životný štýl, pribúdajúci vek, psychika alebo stres. Okrem potencie má rad mužov problémy aj s častým nutkaním na močenie či prerušovaným močením, ktoré môže byť známkou problémov s prostatou. V prípade, že vás už trápia problémy s prostatou alebo potenciou alebo by ste im radi predišli, vhodnú prevenciu predstavujú doplnky stravy, ktoré podporujú sexuálne funkcie a celkovú vitalitu organizmu. Doplnky stravy pre mužov zároveň telu dodávajú presne tie správne minerály, živiny a vitamíny, ktoré okrem iného zvyšujú sexuálne libido, potenciu a napomáhajú kvalitnej erekcii.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Prírodný prípravok z rastliny maca má afrodiziakálne účinky, dopĺňa v tele minerály a pomáha udržať organizmus človeka v dobrej kondícii.
Maca bio organic Vieste 90 tbl
12,76 EUR
Skladom > 5 ks
Kapsuly sa sušeným mletým koreňom byliny maca majú výrazný účinok na zlepšenie fyzickej, psychickej a sexuálnej výkonnosti.
Natural Medicaments Maca 100 tob.
16,59 EUR15,80 EUR
Skladom 4 ks
Užívajte Prostalex pre aktívnu starostlivosť o vašu prostatu!
Advance Prostalex 60 kapslí
13,56 EUR
Skladom 4 ks
Doplnok stravy pre mužov, ktorý pomáha zvyšovať hladinu testosterónu, zvyšuje sexuálne libido, potenciu a napomáha kvalitnú erekciu.
Swiss Energyman libido 60 tbl.
14,40 EUR
Skladom 4 ks
MenActive je komplexný doplnok stravy pre podporu hladiny testosterónu.
Advance MenActive pre normálnu hladinu testosterónu 60 cps.
12,76 EUR
Skladom 3 ks
Allnature Maca tablety sú unikátnym doplnkom stravy, ktorého hlavnou zložkou je extrakt z koreňa maca v pomere 10: 1. Mace sa hovorí peruánska viagra a má priaznivý vplyv na plodnosť, vitalitu a fyzické i duševné zdravie.
Allnature Maca tablety 90 tbl.
11,96 EUR
Skladem
Fertilan 60 cps.
18,76 EUR
Skladom 1 ks