Potencia a prostata

Za mužskou potenciou môže byť veľa faktorov, ako je napríklad zlý životný štýl, pribúdajúci vek, psychika alebo stres. Okrem potencie má rad mužov problémy aj s častým nutkaním na močenie či prerušovaným močením, ktoré môže byť známkou problémov s prostatou. V prípade, že vás už trápia problémy s prostatou alebo potenciou alebo by ste im radi predišli, vhodnú prevenciu predstavujú doplnky stravy, ktoré podporujú sexuálne funkcie a celkovú vitalitu organizmu. Doplnky stravy pre mužov zároveň telu dodávajú presne tie správne minerály, živiny a vitamíny, ktoré okrem iného zvyšujú sexuálne libido, potenciu a napomáhajú kvalitnej erekcii.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Kapsuly sa sušeným mletým koreňom byliny maca majú výrazný účinok na zlepšenie fyzickej, psychickej a sexuálnej výkonnosti.
Natural Medicaments Maca 100 tob.
-47 %
16,59 EUR8,80 EUR
Allnature Maca tablety sú unikátnym doplnkom stravy, ktorého hlavnou zložkou je extrakt z koreňa maca v pomere 10: 1. Mace sa hovorí peruánska viagra a má priaznivý vplyv na plodnosť, vitalitu a fyzické i duševné zdravie.
Allnature Maca tablety 90 tbl.
11,96 EUR
Prírodný prípravok z rastliny maca má afrodiziakálne účinky, dopĺňa v tele minerály a pomáha udržať organizmus človeka v dobrej kondícii.
Maca bio organic Vieste 90 tbl
12,76 EUR
Užívajte Prostalex pre aktívnu starostlivosť o vašu prostatu!
Advance Prostalex 60 kapslí
13,56 EUR
Doplnok stravy pre mužov, ktorý pomáha zvyšovať hladinu testosterónu, zvyšuje sexuálne libido, potenciu a napomáha kvalitnú erekciu.
Swiss Energyman libido 60 tbl.
14,40 EUR
MenActive je komplexný doplnok stravy pre podporu hladiny testosterónu.
Advance MenActive pre normálnu hladinu testosterónu 60 cps.
12,76 EUR
Selen má příznivé účinky na imunitní systém, buněčné dělení a je důležitý pro mužskou plodnost a tvorbu spermií.
STARLIFE SELENIUM STAR 60 tbl
9,40 EUR
Star Men 60 působí na mužskou potenci.
STARLIFE STAR MEN 60 cps
28,76 EUR
Ďábelsky dobrý sex.
STARLIFE DEVIL STAR 60 cps
47,04 EUR