Pleťová kozmetika

Polská značka Eveline velmi dobře ví, že zdraví a krása spolu velmi úzce souvisí a správná péče o pleť je jejich nezbytnou součástí. Svěží, vitální a hebká pleť patří od nepaměti k symbolům krásy a vhodně zvolená péče o ni dokáže předcházet řadě problémů. Značka Eveline svoji pleťovou kosmetiku neustále inovuje a snaží se být vždy o krok napřed před svou konkurencí, proto není divu, že s ní slaví velké úspěchy i za hranicemi Polska. Na našem e-shopu si můžete vybrat z mnoha produktů pleťové kosmetiky Eveline za velmi příznivé ceny, které jsme velmi pečlivě vybírali tak, aby péče o Vaši pleť byla co nejsnazší a přitom co nejefektivnější.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť13 produktov
Sérum na riasy kombinuje vlastnosti regeneračného séra, rastu rias a bázy v jednom produkte z radu výrobkov Eveline. Riasenka okamžite preniká do hĺbky a riasam dodáva všetky potrebné látky.
Eveline SOS Lash Booster sérum na riaasy s arganovým olejom 10 ml
4,01 EUR
Skladom > 5 ks
Jedinečné sérum, ktoré 100% redukuje vrásky, to je New Hyaluron. Vďaka kyseline hyalurónovej obnovuje kolagénové a elastínové vlákna.
Eveline Cosmetics New Hyaluron sérum redukujúci hlboké vrásky sa 100% kyselinou hyalurónovou 18 ml
5,51 EUR
Skladom > 5 ks
Regeneračný krém Aqua Hybrid pre okamžitú korekciu vrások a vyhladenie pokožky. Dokonalá Anti-age starostlivosť pre pokožku 45+.
Eveline Aqua Hybrid Intenzívne spevňujúci krém - sérum proti vráskam 45+ 50 ml
4,01 EUR
Skladom > 5 ks
Hydratačný vyhladzujúci krém Aqua Hybrid má silne liftingové účinky. Dokonale regeneruje a stará sa o pokožku vo veku 55+.
Eveline Cosmetics Aqua Hybrid Hlboko hydratačný vyhladzujúci krém 55 + 50 ml
4,01 EUR
Skladom > 5 ks
Hydratačný vyhladzujúci krém Aqua Hybrid má silne liftingové účinky. Dokonale regeneruje a stará sa o pokožku vo veku 35+.
Eveline Cosmetics Aqua Hybrid Hlboko hydratačný vyhladzujúci krém 35 + 50 ml
3,61 EUR
Skladom > 5 ks
Riasenka okamžite preniká do hĺbky a riasam dodáva všetky potrebné látky.
Eveline 3v1 Sérum na riasy 10 ml
3,61 EUR
Skladom > 5 ks
Tento krém obsahuje Rigin ™ & amp; Perlaura ™ & amp; Riasy koralov, ktoré zvyšujú hustotu pokožky a znižujú fixné vrásky. Vhodný na zrelú, suchú a citlivú pokožku.
Eveline Lift Hybrid Ultra vyhladzujúci krém - korektor vrások + liftingující sérum 50+ deň / noc 50 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
Luxusný zlatý krém na oči a očné viečka zlepšuje pevnosť pokožky okolo očí, vypĺňa vrásky. Vďaka obsiahnutému kofeínu sú omladzovanie viditeľne kontúry očí.
Eveline Gold Lift Expert Luxusný zlatý krém na oči a viečka 15 ml
4,60 EUR
Skladom > 5 ks
Denný a nočný koncentrovaný krém 40+ z radu výrobkov Eveline. Krém dokonale hydratuje pokožku, chráni proti starnutiu a vypĺňa vrásky.
Eveline BioHyaluron 4D Denný a nočný krém 40+ 50 ml
5,20 EUR
Skladom > 5 ks