Pleťová kozmetika

Pleťová kosmetika od značky Zuccari obsahuje přírodní výtažky z rostliny aloe vera, která jemně pečuje o zdraví a krásu pleti. Obsahuje více než 200 účinných látek, které pleť jedinečným způsobem hydratují a vyživují. Vysoce kvalitní přípravky dodávají pleti hedvábnou jemnost a předchází jejímu předčasnému stárnutí. Přírodní pleťová kosmetika od Zuccari pleť čistí, ošetřuje oční okolí, obličej i rty. Mějte zdravou, krásnou a přirozeně svěží pleť!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Krém účinne bojuje proti predčasnému starnutiu pleti, pomocou prírodných látok pleť vyživuje, do hĺbky hydratuje a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Zanecháva pleť vyhladenú od vrások.
Zuccari Pleťový krém s Aloe Vera 50 ml
14,36 EUR
Jemná micelárna voda s prírodným zložením obsahuje koncentrovanú aloe vera, rad ďalších prírodných látok a probiotiká. Šetrne pleť čistí, hĺbkovo hydratuje, vyživuje a účinne pomáha k jej regenerácii.
Zuccari Aloe Vera micerálna voda 200 ml
11,16 EUR
Krém obsahuje množstvo prírodných účinných látok, ktoré spolu so špeciálnym koncentrátom z aloe vera pleť vyživujú, do hĺbky hydratujú a spoľahlivo vyhladzujú vrásky. Účinne predchádza predčasnému starnutiu a ochabovaniu pleti.
Zuccari Krém pre očné okolie s Aloe Vera 18 ml
12,36 EUR
Sérum dodáva pleti výživu a hydratáciu, vyhladzuje ju od vrások i drobných liniek, navracia pleti pružnosť a celkovo zlepšuje jej kvalitu. Predchádza predčasnému starnutiu a ochabovaniu pleti.
Zuccari Aloe Vera Anti-Age pleťové sérum 30 ml
17,16 EUR
Prírodný balzam na pery obsahuje rad vyživujúcich, hydratačných a ošetrujúcich látok, ktoré dodávajú perám jemnosť, pružnosť a prirodzenú krásu. Chráni pery pred rozmarmi počasia i prudkým slnkom.
Zuccari Aloe Vera SPF15 balzam na pery 5,7 ml
3,40 EUR