Plesne

Plesne môžu byť problémom na pokožke, rovnako ako v tele človeka, kde sú pri premnožení veľmi škodlivé. Sú príčinami rôznych zápalov a mnohých chorôb. Ľudia užívajúci antibiotiká likvidujú vo svojom tele dobré aj zlé baktérie a vytvára si tak v sebe pohostinné prostredie pre premnoženie plesní a kvasiniek. Je nutné udržiavať v tele prirodzenú rovnováhu a najlepšie pomocou prírodných prípravkov telo zásobovať vitamínmi, prírodnými olejmi, probiotikami a účinnými ovocnými šťavami. Plesne na pokožke môžeme regulovať prírodnými krémy alebo 100% prírodnými olejmi. Chráňte svoje telo pred škodlivými plesňami silou prírody.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Regalen je unikátny výživový doplnok, ktorý má svojim zložením zo starostlivo vybraných extraktov bylín antioxidačné účinky a priaznivý vplyv predovšetkým na správnu funkciu pečene, žlčníka, žalúdka a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
-23 %
18,40 EUR14,20 EUR
viac ako 5 ks
Energy Grepofit je prírodný doplnok stravy, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť, posilňuje imunitu organizmu a napomáha k mikrobiologickej rovnováhe.
Energy Grepofit 135 kapslí
-23 %
14,70 EUR11,32 EUR
viac ako 5 ks
Jedinečný doplnok stravy vyrobený z najkvalitnejších extraktov z bylín, ktorý okrem iného pôsobí antioxidačne, podporuje normálne trávenie a má priaznivý vplyv na obličky, močové cesty, pečeň a dýchacie cesty aj imunitný systém.
Energy VIRONAL bylinný extrakt 30 ml
14,20 EUR
viac ako 5 ks
Energy Lapacho je terapeutický bylinný čaj pochádzajúci z červenej vnútornej kôry stromu Lapacho. Vďaka svojim zázračným schopnostiam a priaznivým účinkom na zdravie je neodmysliteľnou súčasťou miestnej medicíny.
Energy Lapacho bylinný čaj 105 g
-24 %
7,60 EUR5,80 EUR
viac ako 5 ks
Energy Cytosan Inovum je jedinečný prípravok s humátmi a zeleným ílom, ktorý podporuje trávenie, pomáha očistiť organizmus od škodlivých látok a prispieva k lepšej činnosti pečene.
Energy Cytosan Inovum 90 cps.
-23 %
39,88 EUR30,68 EUR
menej ako 5 ks
Energy Probiosan je prírodný probiotický prípravok, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu probiotík a je navyše obohatený o chlorellu, vďaka čomu pomáha s udržiavaním zdravej vnútornej mikroflóry a podporuje správne trávenie.
Energy Probiosan 90 kapslí
-23 %
14,12 EUR10,88 EUR
menej ako 5 ks
Energy Probiosan Inovum je prírodný probiotický prípravok, ktorý okrem komplexu 10 probiotických kmeňov obsahuje aj významné bioaktívne látky. Prispieva tak k zdravej vnútornej mikroflóre a posilnenie imunity.
Energy Probiosan Inovum 60 cps.
-23 %
18,16 EUR13,96 EUR
menej ako 5 ks
Energy Cistus Incanus je prírodný jednodruhový bylinný koncentrát z rastliny Cistus Incanus čiže skalná ruža, ktorá patrila k najcennejším bylinám v perzskej tradičnej medicíne už v období 330 rokov pr. n. l.
Energy Cistus Incanus 30 ml
-23 %
21,80 EUR16,76 EUR
menej ako 5 ks
Energy Uncaria Tomentosa je terapeutický bylinný čaj z rostliny známé též jako kočičí dráp, jejíž výhonky dosahují až několik desítek metrů a dorůstají velice pomalu po dobu dvaceti let.
Energy Uncaria Tomentosa bylinný čaj 55 g
-23 %
5,36 EUR4,12 EUR
menej ako 5 ks
Chilly spĺňa všetky zásady ženskej hygieny.
Chilly intima Fresh gel 200 ml
3,96 EUR
menej ako 5 ks