Plesne

Plesne môžu byť problémom na pokožke, rovnako ako v tele človeka, kde sú pri premnožení veľmi škodlivé. Sú príčinami rôznych zápalov a mnohých chorôb. Ľudia užívajúci antibiotiká likvidujú vo svojom tele dobré aj zlé baktérie a vytvára si tak v sebe pohostinné prostredie pre premnoženie plesní a kvasiniek. Je nutné udržiavať v tele prirodzenú rovnováhu a najlepšie pomocou prírodných prípravkov telo zásobovať vitamínmi, prírodnými olejmi, probiotikami a účinnými ovocnými šťavami. Plesne na pokožke môžeme regulovať prírodnými krémy alebo 100% prírodnými olejmi. Chráňte svoje telo pred škodlivými plesňami silou prírody.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Regalen je unikátny výživový doplnok, ktorý má svojim zložením zo starostlivo vybraných extraktov bylín antioxidačné účinky a priaznivý vplyv predovšetkým na správnu funkciu pečene, žlčníka, žalúdka a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
-23 %
18,40 EUR14,20 EUR
Energy Probiosan je prírodný probiotický prípravok, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu probiotík a je navyše obohatený o chlorellu, vďaka čomu pomáha s udržiavaním zdravej vnútornej mikroflóry a podporuje správne trávenie.
Energy Probiosan 90 kapslí
-23 %
14,12 EUR10,88 EUR
Energy Grepofit je prírodný doplnok stravy, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť, posilňuje imunitu organizmu a napomáha k mikrobiologickej rovnováhe.
Energy Grepofit 135 kapslí
15,51 EUR
Energy Cytosan Inovum je jedinečný prípravok s humátmi a zeleným ílom, ktorý podporuje trávenie, pomáha očistiť organizmus od škodlivých látok a prispieva k lepšej činnosti pečene.
Energy Cytosan Inovum 90 cps.
-23 %
39,88 EUR30,68 EUR
Energy Cistus Incanus je prírodný jednodruhový bylinný koncentrát z rastliny Cistus Incanus čiže skalná ruža, ktorá patrila k najcennejším bylinám v perzskej tradičnej medicíne už v období 330 rokov pr. n. l.
Energy Cistus Incanus 30 ml
-23 %
21,80 EUR16,76 EUR
Jedinečný doplnok stravy vyrobený z najkvalitnejších extraktov z bylín, ktorý okrem iného pôsobí antioxidačne, podporuje normálne trávenie a má priaznivý vplyv na obličky, močové cesty, pečeň a dýchacie cesty aj imunitný systém.
Energy VIRONAL bylinný extrakt 30 ml
14,20 EUR
Energy Probiosan Inovum je prírodný probiotický prípravok, ktorý okrem komplexu 10 probiotických kmeňov obsahuje aj významné bioaktívne látky. Prispieva tak k zdravej vnútornej mikroflóre a posilnenie imunity.
Energy Probiosan Inovum 60 cps.
-23 %
18,16 EUR13,96 EUR
Chilly spĺňa všetky zásady ženskej hygieny.
Chilly intima Fresh gel 200 ml
3,96 EUR
Energy Lapacho je terapeutický bylinný čaj pochádzajúci z červenej vnútornej kôry stromu Lapacho. Vďaka svojim zázračným schopnostiam a priaznivým účinkom na zdravie je neodmysliteľnou súčasťou miestnej medicíny.
Energy Lapacho bylinný čaj 105 g
-24 %
7,60 EUR5,80 EUR
Energy Uncaria Tomentosa je terapeutický bylinný čaj z rostliny známé též jako kočičí dráp, jejíž výhonky dosahují až několik desítek metrů a dorůstají velice pomalu po dobu dvaceti let.
Energy Uncaria Tomentosa bylinný čaj 55 g
-23 %
5,36 EUR4,12 EUR