Pery

Plné, jemné a krásne šťavnaté pery sú nádhernou a veľmi príťažlivú vizitkou každej ženy. Rúže od značky Bo.ho majú šetrné prírodné zloženie, ktoré pery hĺbkovo hydratuje, spevňuje a posilňuje ich obranyschopnosť. Očarujúca módna farba rúžu jedinečným spôsobom rozžiari tvár ženy a pritiahne všetky mužské pohľady ku zmyselným tvarom pier. Jemná textúra rúžu dodáva perám výživu, potrebnú hydratáciu, spoľahlivú ochranu a dokonalé zvýraznenie. Používajte rúž od značky Bo.ho, aby vaše pery boli zdravé a krásne!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť4 produkty
BO.HO Rúž Groseille je na 100% z prírodných ingrediencií, má hebkú krémovú textúru a poskytuje perám hydratáciu a ochranu. Rúž je veľmi odolný a jej módny odtieň je neuveriteľne elegantný.
Rúž Groseille Bo.ho 3,5 g
10,57 EUR7,62 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Ceruzka na pery v karmínovej farbe je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a k dokonalému nalíčeniu kontúr vašich pier. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre ženy s veľmi citlivou pokožkou.
Bo.ho Tužka na pery Carmin 1,04 g
4,72 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Rúž Tapis rouge je na 100% z prírodných ingrediencií, má hebkú krémovú textúru a poskytuje perám hydratáciu a ochranu. Rúž je veľmi odolná a jej módne odtieň je neuveriteľne elegantný.
Rúž Tapis rouge Bo.ho 3,5 g
10,57 EUR7,62 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Rúž Capucine je na 100% z prírodných ingrediencií, má hebkú krémovú textúru a poskytuje perám hydratáciu a ochranu. Rúž je veľmi odolný a jej módny odtieň je neuveriteľne elegantný.
Rúž Capucine Bo.ho 3,5 g
10,57 EUR7,62 EUR