Perwoll

Úspešná história pracieho prášku Perwoll sa začala písať už v roku 1954. Okrem čistej bielizne bolo cieľom Perwoll chrániť a starať sa o vlákna. V osemdesiatych rokoch sa na trhu objavila tekutá podoba pracieho prášku, ktorý si šetrne poradil aj s tak jemnými materiálmi, ako je hodváb, kašmír, páperie či viskóza. Veľmi obľúbené produkty pochádzajú z radu Perwoll ReNew + na biele, čierne a farebné oblečenie, ktoré nielen chráni vaše oblečenie, ale s každým praním je mimo iného obnovujú, vďaka čomu sa znateľne predĺži jeho životnosť. Pre jemné hodváb a vlnu je tiež skvelým pomocníkom Perwoll Wool & Silk fibercare 3D, ktorý uhladzuje vlákna a zabraňuje štiepeniu a zároveň zachováva tvar oblečenia.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Špeciálny prací prostriedok vo forme gélu, ktorý má veľmi unikátne zloženie, ktoré umožňuje obnoviť farby bielizne a chráni pred vyblednutím čiernej a tmavých farieb.
Perwoll Black 1 l
-25 %
2,60 EUR1,96 EUR
Špeciálny prací prostriedok na farebné oblečenie.
Perwoll Brilliant Color 1 l
-17 %
2,36 EUR1,96 EUR
Špeciálny prací prostriedok pre oblečenie vyrobené zo zmesi vlny a hodvábu a jemné hodvábnu bielizeň s efektom obnovenia vlákien.
Perwoll Wool&Silk tekutý prací prostriedok, 16 praní 1 l
-25 %
2,60 EUR1,96 EUR
Tekutý prací prostriedok Perwoll Care & Repair ponúka riešenie obnoseného vzhľadu odevov, lebo predchádza štiepeniu vlákien a vzniku žmolkov, a dokonca tieto javy až z 80% redukuje.
Perwoll Care & Repair tekutý prací gél 1 l
-29 %
2,76 EUR1,96 EUR
Perwoll Sport & Active je prvým špeciálnym pracím prostriedkom, ktorý obnovuje intenzitu farieb a zbavuje farebné oblečenie zašednutia.
Perwoll Sport & Active tekutý prací gél 1 l
-25 %
2,60 EUR1,96 EUR
Perwoll Brilliant White - špeciálny prací prostriedok s Re-new white efektom zabraňuje zošednutie bielej bielizne pri každom praní, aby stále žiarilo ako nové.
Perwoll Brilliant White tekutý prací géll 1 l
-29 %
2,76 EUR1,96 EUR
Špeciálny prací prostriedok na farebné oblečenie.
Perwoll Brilliant Color tekutý prací gél na farebné prádlo 3 l
-22 %
7,16 EUR5,56 EUR
Špeciálny prací prostriedok pre oblečenie vyrobené zo zmesi vlny a hodvábu a jemné hodvábnu bielizeň s efektom obnovenia vlákien.
Perwoll Brilliant Care Balsam tekutý prací gél 3 l
-22 %
7,16 EUR5,56 EUR
Špeciálny prací prostriedok na čierne a tmavé oblečenie Perwoll ReNew 3D black effect zabraňuje blednutiu čiernych farieb a uhladzuje hrubá zašednutá vlákna.
Perwoll Brilliant Black 3 l
-6 %
6,36 EUR5,96 EUR
Perwoll Care & Repair stará o vlákna a vďaka zložke Repairzym obmedzuje ich štiepeniu a žmolkovaniu o 80%
Perwoll Gold Care&Repair 3 l
-35 %
7,96 EUR5,16 EUR