Pemzy

Kúsok prírody pre starostlivosť o vaše telo a pre jeho krásu. Pemza je vulkanický produkt, ktorý pochádza z vyvretej lávy a obsahuje mnoho prírodných minerálov. Vďaka svojej štruktúre je ideálna pre odstránenie zrohovatenej a stvrdnutej pokožky na tele, zvlášť na pätách. Je ideálnou alternatívou k priemyselne vyrábaným odstraňovačom stvrdnutej kože. Kúpte si kúsok prírody do vašej kúpeľne ako praktického pomocníka!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť55 produktov
Elektrický pilník Scholl Velvet Smooth Diamond jednoducho a rýchlo odstráni stvrdnutú kožu a zanechá vaše chodidlá mäkké, jemné a krásne!
Scholl Velvet Smooth Diamond elektrický pilník
25,04 EUR21,54 EUR
Skladom > 5 ks
Veľmi účinný sprej na nohy, ktorý vám zaistí pocit čistoty a sviežosti po celý deň.
Minerálny prírodný dezodorant na nohy Bekra 150 ml
11,33 EUR6,05 EUR
Skladom > 5 ks
Kozmetické prípravky pre starostlivosť o telo sú určené na zabezpečenie hydratácie, výživy, ošetrenie, ale aj čistoty vášho tela.
Telové mlieko do sprchy 500 ml + Morská huba Sofi BODY + Telové mlieko po depilácii 500 ml
53,58 EUR35,57 EUR
Skladom > 5 ks
Osviežujúce mlieko účinne ošetruje unavené a natiahnuté svaly na nohách a rýchlo odstraňuje nepríjemné opuchy. Zanecháva na pokožke chladivý pocit a perfektne ju prekrvuje.
Telové mlieko na unavené a opuchnuté nohy Body 10 Diet Esthetic 500 ml
19,56 EUR10,41 EUR
Skladom > 5 ks
Scholl Velvet Smooth Electronic Wet & Dry je dobíjacie, bezdrôtový a vodeodolný rotačný odstraňovač stvrdnutej kože, ktorý zanechá vaše chodidlá v okamihu jemné, hebké a hladké. Vhodný pre suchú i mokrú pedikúru.
Scholl Velvet Smooth Wet & Dry
41,26 EUR
Skladom > 5 ks
Scholl Velvet Smooth Diamond set Pink strojček + kúpeľ + sérum je jedinečný darčekový set elektronického strojčeka na odstraňovanie stvrdnutej kože na pätách a špeciálneho séra a kúpele vyvinutých priamo pre chodidlá.
Scholl Velvet Smooth Diamond set
33,03 EUR
Skladom > 5 ks
Scholl Velvet Smooth Electronic Nail Care Systém vám po jednoduchom stlačení vypínača a behom okamihu opilujeme, vyhladí a vyleští nechty na rukách i nohách tak, že vám ich budú závidieť aj v nechtovom štúdiu!
Scholl Velvet smooth Electronic Nail Care System
25,89 EUR
Skladom > 5 ks
Scholl Velvet Smooth Electronic Nail Care 3 ks náhradné hlavice do elektronického strojčeka pre dokonalé a rýchle opilovanie, vyhladenie a vyleštenie nechtov na nohách i rukách.
Scholl Velvet Smooth Nail Care Náhradné hlavice 3 kusy
8,95 EUR
Skladom > 5 ks
Scholl Velvet Smooth Nail Care Oil 7,5 ml je unikátna starostlivosť o nechty a ich okolie, ktorá svojím zložením vyživuje kožu okolo nechtov, stimuluje krvný obeh v nechtovom lôžku a podporuje zdravý vzhľad nechtov.
Scholl Velvet Smooth Olej na nechty 7,5 ml
6,29 EUR
Skladom > 5 ks