Ostatné

Výběr super potravin od značky RAW super food splňuje všechny požadavky konzumentů tak zvané živé stravy. Potraviny v syrovém stavu jsou plné vitaminů, minerálů a dalších látek nepostradatelných pro lidský organismus. Některé je možné konzumovat samostatně, jiné jsou vhodné pro přípravu salátů nebo jiných raw pokrmů. Vyzkoušejte ingredience ve špičkové kvalitě od značky RAW super food!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť4 produkty
Šalátový mix natural v BIO a RAW kvalite je chrumkavá zmes slnečnicových semienok, tekvicových semien a píniových orieškov, ktorá dodá jedinečnú chuť každému šalátu. Zmes je vhodná aj pre priamu konzumáciu.
Šalátový mix originál RAW Super food 200 g
5,50 EUR
Skladom > 5 ks
Mandle v BIO kvalite patria pre svoje kulinárske vlastnosti a výživou hodnotu k jedinečným potravinám. Ich neopakovateľnú chuť umocňuje aj to, že sú jedným z najbohatších rastlinných zdrojov draslíka, fosforu, vápnika a horčíka.
Mandle RAW Super food 200 g
7,39 EUR
Skladom > 5 ks
Spirulina prášok v BIO a RAW kvalite je superpotravina s antioxidačnými účinkami a celou radou prospešných látok. Je neuveriteľne bohatá na bielkoviny, vitamíny a minerálne látky.
Spirulina prášok RAW Super food 175 g
7,71 EUR
Skladom > 5 ks
Šalátový mix taliansky v BIO a RAW kvalite je krásne chrumkavá zmes semienok, orechov a sušených paradajok plné vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktorá dodá každému šalátu úplne nový chuťový rozmer.
Šalátový mix taliansky RAW Super food 200 g
5,50 EUR
Skladom 3 ks