Ostatné

Rozmanitý výběr nejrůznějších rostlinných ingrediencí v bio kvalitě je skvělým způsobem, jak obohatit stávající jídelníček. Můžete zde vybírat pasty, sirupy i bonbony nebo další zdravé potraviny a podpořit tak zdravý životní styl. Značka Bio Today je záruka vysoké kvality vstupních ingrediencí a dobré chuti konečných produktů. Dejte zelenou zdravé výživě a používejte kvalitní bio potraviny!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Tahini pasta je vyrobená z nelúpaných sezamových semienok pestovaných v BIO kvalite. Túto tradičnú súčasť stredozemnej kuchyne oceníte pri výrobe nátierok, omáčok a dipov. Obsahuje takmer 12% vlákniny a je jemne ochutená morskou soľou.
Tahini original Bio Today 250 g
11,45 EUR5,52 EUR
Skladom > 5 ks
Zeleninový bujón v prášku bez droždia v BIO kvalite je dokonalé dochucovadlo teplých i studených pokrmov, perfektný základ rôznych polievok a chutný čistý bujón. Rýchly a dobrý pomocník, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni!
Zeleninový bujón v prášku bez droždia Bio Today 200 g
7,65 EUR4,03 EUR
Skladom > 5 ks
Kokosový sirup v BIO kvalite vyrobený z nektáru starostlivo vybraných kvetov kokosových paliem. Jedinečné sladidlo, ktoré dodá pokrmom chuť a vôňu exotiky je ideálnou alternatívou ovocných sirupov a všetkých druhov cukrov.
Kokosový sirup BIO Today 250 ml
18,37 EUR8,74 EUR
Skladom 1 ks
Tahini biela je pasta vyrábaná z lúpaných sezamových semienok pestovaných v BIO kvalite. Ideálne do rôznych nátierok, omáčok a dipov. Obsahuje takmer 12% vlákniny a je bez pridanej soli.
Bio Today Tahini biele 170 g
7,65 EUR4,37 EUR
Dočasne vypredané
Bezlepkové cukríky s výťažkami echinacey sú perfektnou maškrtou nielen pre osoby trpiace celiakiou. Obsiahnuté bylinné extrakty navyše posilnia imunitný systém a neuveriteľné osviežia dych. Maškrťte s chuťou posilňujte navyše svoju obranysc
Echinacea bonbony Bio Today 120 g
7,26 EUR3,68 EUR
Dočasne vypredané