Ostatné

100% prírodné ingrediencie môžu byť dobrým základom pre zdravú stravu alebo jej chutným doplnkom. Drvené kakaové bôby, sušené ovocie alebo naklíčené semienka sú zdrojom vitamínov, minerálov, vlákniny aj bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý vývoj ľudského organizmu. Prírodné detoxikačné kúry vaše telo šetrne, ale veľmi účinne zbaví všetkých škodlivých látok. Zdravá strava v podobe vysoko kvalitných raw potravín je dobrou voľbou pre zdravý život!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť40 produktov
100% kokosová múka vyrábaná z dužiny čerstvo nazbieraných kokosových orechov. Vhodná pre bezlepkovú a redukčnú diétu. Má málo jednoduchých cukrov a vyniká naopak obsahom vlákniny a bielkovín.
Allnature Kokosová múka BIO 200 g
3,60 EUR
viac ako 5 ks
Kakao má na ľudský organizmus stimulačné a povzbudzujúce účinky. Vďaka vysokému obsahu minerálov, vitamínov, antioxidantov a enzýmov sa radí medzi tzv. superpotraviny.
Allnature Drvené kakaové bôby 100 g
3,16 EUR
viac ako 5 ks
Kakao sa radí medzi superpotraviny vďaka vysokému obsahu minerálov, vitamínov, antioxidantov a enzýmov. Na ľudský organizmus má stimulujúci a povzbudzujúce účinky.
Allnature Kakaový prášok BIO RAW 200 g
7,16 EUR
viac ako 5 ks
BIO lúpané konopné semienko v RAW kvalite dodá v ideálnom pomere každému organizmu esenciálne omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a celý rad vitamínov a minerálov. Výborné semienka s chuťou lieskových orieškov, ktoré si zamilujete!
Allnature lúpané konopné semienka RAW BIO 250 g
5,16 EUR
viac ako 5 ks
Goldenberry sú sladkokyslé bobule machovky peruánskej s unikátnymi nutričnými hodnotami a celou radou vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Veľmi estetické plody využijete aj k dozdobeniu pokrmov studenej aj teplej kuchyne.
Allnature Machovka peruánská BIO RAW 200 g
5,16 EUR
viac ako 5 ks
Kakao má na ľudský organizmus stimulačné a povzbudzujúce účinky. Vďaka vysokému obsahu minerálov, vitamínov, antioxidantov a enzýmov sa radí medzi tzv. superpotraviny.
Allnature drvené kakaové bôby BIO RAW 200 g
5,56 EUR
viac ako 5 ks
Kakao sa radí medzi superpotraviny vďaka vysokému obsahu minerálov, vitamínov, antioxidantov a enzýmov. Na ľudský organizmus má stimulujúce a povzbudzujúce účinky.
RAW BIO kakaový prášok Allnature 250 g
7,16 EUR
viac ako 5 ks
Quinoa má výnimočné nutričné hodnoty a ľahkú stráviteľnosť. Obsahuje esenciálne aminokyseliny a má vysoký obsah bielkovín. Je výbornou alternatívou k ryžu či kuskusu.
Allnature Quinoa biela BIO 300 g
4,36 EUR
viac ako 5 ks
Maca prášok je superpotravina z peruánskych Ánd s sladkastou, mierne korenistou chuťou. Má výnimočné nutričné vlastnosti a celú radov priaznivých účinkov. Nie nadarmo sa jej hovorí peruánsky ženšen alebo prírodná Viagra.
Allnature Maca prášok BIO RAW 200 g
11,96 EUR
Skladem
Baobab je unikátna exotická superpotravina s ľahko citrusovou príchuťou, ktorá obsahuje neuveriteľné množstvo enzýmov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Hodí sa na dochutenie kaší, pudingov, cereálií, zákuskov a kokteilov.
Allnature Baobab prášok BIO 200 g
-22 %
14,40 EUR11,16 EUR
viac ako 5 ks
PUR YA! Pohánkové klíčky obsahujú 100% naklíčených pohánkových semienok.
PURYA! Bio Naklíčená pohánka 220 g
15,96 EUR
viac ako 5 ks
Lifefood Lifebar tyčinka kokosová RAW, BIO 25 g
-20 %
0,90 EUR0,72 EUR
menej ako 5 ks
Surový prírodný trstinový cukor predstavuje predovšetkým zdravú náhradu bieleho cukru.
Surový prírodný trstinový cukor 500 g
1,24 EUR
menej ako 5 ks
PUR YA! Bio Naklíčené ľanové semienko obsahujú len 100% prírodné naklíčené ľanové semienka.
PURYA! Bio Naklíčené ľanové semienko 200 g
-25 %
16,00 EUR11,96 EUR
menej ako 5 ks