Orechy

Ak hľadáte chutný a kvalitný zdroj vitamínov, minerálnych látok, bielkovín či zdravých tukov, siahnite po hrsti orechov. Vzhľadom k svojmu zloženiu majú orechy veľmi prospešné účinky na naše zdravie. Medzi zdravé orechy sa radí predovšetkým vlašské orechy, ktoré obsahujú najviac antioxidantov zo všetkých orechov, alebo kešu orechy, ktoré sú pre zmenu významným zdrojom zinku a železa. Nech už ale zaradíte do svojho stáleho jedálnička para orechy, pekanové orechy, lístkové oriešky či makadamové orechy, obohatíte telo o cenné látky.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť35 produktov
Desiata plná dobrôt pre tých, ktorí potrebujú doplniť energiu. Oriešky, sušené plody a semienka plná minerálov a vitamínov vám rýchlo dodajú chuť do života bez únavy.
Allnature zmes svačinka Fit 60 g
1,40 EUR
Skladom > 5 ks
Desiata plná dobrôt pre tých, ktorí radi zdravo maškrtia. S hrstí orieškov a sušených plodov dodáte telu potrebné minerály i vitamíny. A môžete maškrtiť bez výčitiek.
Allnature zmes svačinka Mlsoun 60 g
1,40 EUR
Skladom > 5 ks
Desiata plná dobrôt pre tých, ktorí chcú byť vo forme. Oriešky a sušené plody dodajú koncentrovanú energiu potrebnú k špičkovým výkonom aj k pretiahnutiu tela po dni v kancelárii.
Allnature zmes svačinka Šport 60 g
1,40 EUR
Skladom > 5 ks
Desiata plná dobrôt pre každého, kto chce duševne pracovať na plný výkon.
Allnature zmes svačinka Študent 60 g
1,40 EUR
Skladom > 5 ks
Pekanové orechy sa veľmi často u nás používajú do pečiva, skúste však ich lahodnú chuť aj za surova!
Pekanové orechy Allnature 50 g
2,00 EUR
Skladom > 5 ks
Od každého trochu? Zmes orechov je ideálny pre tých, ktorí sa nemôžu rozhodnúť aké orechy a ako väčší príjem vitamínov naraz.
Allnature zmes orechov (mandle, lieskové orechy, kešu, para) 100 g
2,50 EUR
Skladom > 5 ks
Nepražené a nesolené a napriek tomu s dokonalou chuťou.
Allnature Makadamové orechy 100 g
2,50 EUR
Skladom > 5 ks
Mandľové oriešky posilňujú vlasy, nechty a zlepšujú pleť, ale aj sú prospešné pre naše zdravie, srdce, imunitu, cukor v krvi, detoxikáciu a ďalšie.
Allnature Mandle mleté 100 g
2,50 EUR
Skladom > 5 ks
Píniové oriešky majú vysoké percento nenasýtených mastných kyselín a tak blahodarne pôsobia na srdce, cievy, nervový systém, pľúca a pohlavné orgány.
Allnature Píniové oriešky 50 g
2,20 EUR
Skladom > 5 ks