Olimp Labs


Značka Olimp laboratories vznikla pred takmer tridsiatimi rokmi s cieľom zabezpečiť svojim klientom komfortnejšie život, čo sa týka ich kondícia i zdravie. Stála spolupráca s vedeckými a výskumnými inštitúciami je zárukou najvyššej kvality produktov. Výrobky značky Olimp laboratories sú preto vhodné pre všetkých, ktorým nie je ich zdravotný stránka jedno. A pretože dnešná strava nezriedka postráda dôležité živiny, produkty Olimp laboratories vhodným doplnkom, či už vám chýbajú niektoré vitamíny či minerálne látky, alebo potrebujete pomôcť s niektorými zdravotnými problémami.

Výrobca: Olimp Laboratories Sp. z o.o., Nagawczyna 109C, 39200 Debica

 

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť35 produktov
Olimp Levit C citrón 1500 mg znamená poriadnu dávku vitamínu C v jedinej rozpustnej tablete! Ten okrem iného prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.
Olimp Levit C citrón šumivé tablety 1500 mg
3,16 EUR
Olimp Vita-min plus for women 30 kapsúl je inovatívny a komplexné zloženie vitamínov s vysoko stráviteľnými chelátovými minerály Albion®, ktoré ľahko pokryjú potrebné živiny špecifické pre ženský organizmus.
Olimp Vita-min plus pre ženy 30 kapsúl
5,96 EUR
Olimp Gold vit C 1000 forte 30 kapslí je unikátny výživový doplnok obsahujúci zvýšenú dávku vitamínu C v úplne novej patentovanej forme PureWay-C®, ktorá je ľahko vstrebateľná a šetrná k žalúdku.
Olimp Gold vit C 1000 forte 30 kapsúl
5,56 EUR
Olimp Erekton ultra 30 kapsúl je unikátny doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov. L-arginín, rastlinné extrakty, vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny testosterónu a sexuálnej kondícii.
Olimp Erekton ultra 30 kapsúl
23,96 EUR
Doplnok stravy, ktorý obsahuje až sedem aktívnych zložiek, ktoré ovplyvňujú funkciu kĺbov.
Olimp Arthroblock forte - regenerácia kĺbov 60 kapsúl
13,96 EUR
Olimp Cranberry uro complex - brusnica 15 kapsúl je výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakty liečivých bylín podporujúcich prečistenie tela a správnu funkciu obličiek, močových ciest a vylučovanie vody z tela.
Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapsúl
6,36 EUR
Olimp Omega 3, 60 kapsúl je doplnok stravy s 35% obahem omega 3 mastných kyselín, ktoré okrem iného napomáhajú k správnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
Olimp Omega 3, 60 kapsúl
5,96 EUR
Olimp Prostatan - 60 kapsúl je doplnok stravy určený pre mužov, ktorý napomáha správnej funkcii prostaty. Obsahuje vybrané rastlinné extrakty a je obohatený o chelát zinku, ktorý pomáha s udržaním hladiny testosterónu.
Olimp Prostatan 60 kapsúl
11,96 EUR
Olimp Ferti Man 15 vrecúšok je unikátny výživový doplnok určený mužom, ktorým napomáha k udržaniu normálnej plodnosti, správnej hladine testosterónu v krvi, syntéze DNA a správnom procesu spermatogenézy.
Olimp Ferti Man 180 g
23,96 EUR
GARLICIN 30 kapsúl je doplnok stravy s vysoko koncentrovanými extraktmi cesnaku. Suplement je bez tradičného cesnakového zápachu a jeho najdôležitejšie živinou je cenený alicín s mnohými priaznivými vplyvmi na ľudský organizmus.
Olimp Garlic - cesnak 30 kapsúl
3,08 EUR
Stress Control - 30 kapsúl je doplnok stravy s obsahom rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú telu vyrovnať sa so stresom. Receptúra je obohatená okrem iného aj o horčík a vitamín B6, ktoré podporujú činnosť nervového systému.
Olimp Stress control 30 kapsúl
5,96 EUR
Olimp Chela-zinc 30 kapsúl je suplement s vysoko stráviteľným a bezpečnou chelátom zinku Albion®. Zinok sa podieľa okrem iného na udržanie plodnosti, správnej hladine testosterónu a udržuje krásne vlasy, pleť a nechty.
Olimp Chela zinc - zinok 30 kapsúl
6,76 EUR
Doplnok stravy vo forme kapsúl s vysokým obsahom vitamínu D, hlavnú zložku všetkých organizmov.
Olimp Gold vit D max 30 kapsúl
6,76 EUR
Olimp Chela-Mag B6 - mother je doplnok stravy špeciálne vyvinutý pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý pomôže pokryť ich potrebný denný príjem horčíka a vitamínu B6.
Olimp Chela-Mag B6, Magnesium + vit. B6 mama 30 kapsúl
4,36 EUR
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl. je doplnok stravy určený hlavne tehotným ženám. Zúčastňuje sa všetkých vývojových a rastových mechanizmov v organizme a podieľa sa na prenose génových informácií z bunky na bunku.
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl.
3,96 EUR
Olimp CLA with green tea plus L-carnitine - športová výživa 60 kapsúl je doplnok stravy určený pre fyzicky aktívne osoby, športovcov, ľudí s nadváhou a všetkých, ktorí potrebujú podporiť spaľovanie tukov tele.
Olimp CLA with green tea plus L-carnitine - športová výživa 60 kapsúl
13,16 EUR
Olimp Chela-Mag B6 - horčík s príchuťou pomaranča 25 ml je unikátny patentovaný komplex látok, ktorými doplníte odporúčanú dennú dávku horčíka a vitamínu B6 tým najjednoduchším spôsobom!
Olimp Chela-Mag B6 - horčík s príchuťou pomaranča 25 ml
-4 %
1,00 EUR0,96 EUR
Olimp Chela-Mag B6 - horčík s príchuťou višňa 25 ml je jedinečný patentovaný komplex látok, ktorými doplníte odporúčaný denný príjem horčíka a vitamínu B6 tým najjednoduchším spôsobom!
Olimp Chela-Mag B6 - horčík s príchuťou čerešne 25 ml
-4 %
1,00 EUR0,96 EUR
Olimp Chela calcium D3 - vápnik + D3 30 kapslí je doplnok stravy, ktorý vám v jedinej kapsuli zaistí viac ako tretinu odporúčanej dennej dávky vápnika a vitamínu D3 v tej najlepšej vstrebateľnej forme!
Olimp Chela calcium D3 - vápnik + D3 30 kapslí
5,56 EUR
Olimp Chela Ferr bio complex - železo 30 kapsúl je výživový doplnok novej generácie, ktorý obsahuje ľahko vstrebateľný a veľmi dobre znášaný chelát železa, vitamín C, kyselinu listovú a vitamíny B6 a B12.
Olimp Chelaferr bio komplex - železo 30 kapsúl
3,96 EUR