Oči

Oči sú silnou zbraňou každej ženy, ktorej muži nemôžu odolať. Pre zvýraznenie ich prirodzenej krásy môžete použiť ceruzku na oči, ktorá zvýrazní ich tvar, maskaru, ktorá jedinečným spôsobom dodá objem a dĺžku vašim riasam alebo očné tiene, ktoré dodajú vášmu pohľadu rozžiarený či hlboký pohľad. Prípravky od značky Bo.ho sú k očiam veľmi šetrné, obsahujú prírodné ingrediencie, ktoré sú vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek. Rozmaznávajte svoje oči kvalitnou kozmetikou s prírodným zložením!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť13 produktov
BO HO Riasenka pre objem čierna je predlžujúca a zhusťujúca objemová maskara obsahujúca technológiou Cosmebio, ktorá zaisťuje výrazné a bohaté riasy. Riasenka je vhodná aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.
Riasenka na objem čierna Bo.ho 6 ml
-12 %
10,81 EUR9,56 EUR
BO.HO Ceruzka na oči modrá je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a perfektnému nalíčeniu kontúr vašich očí. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre veľmi citlivé oči.
Ceruzka na oči modrá Bo.ho 1,04 g
5,16 EUR
BO.HO Očné tiene Glaise sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Glaise Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Očné tiene Olive sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Olive Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Očné tiene Améthyste sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Améthyste Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Očné tiene Ardoise sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Ardoise Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Riasenka hnedá perfektne podčiarkne prirodzenú krásu vašich očí a dodá im na výraze! Je vyrobená na 99% z prírodných ingrediencií, nedráždi citlivé oči a jej ľahké a jemné zloženie ocenia aj nositeľky kontaktných šošoviek.
Riasenka hnedá Bo.ho 6 ml
7,96 EUR
BO.HO Očné tiene Noisette sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Noisette Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Tekutá očná linka hnedá orámuje vaše oči dokonalou kontúrou, ktorá podčiarkne ich tvar. Linky sú na 99% vyrobené z prírodných ingrediencií, sú šetrné a vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.
Tekutá očná linka hnedá Bo.ho 3 g
9,16 EUR
BO.HO Očné tiene Nuit sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Nuit Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Ceruzka na oči čierna je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a dokonalému nalíčeniu kontúr vašich očí. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre veľmi citlivé oči.
Ceruzka na oči čierna Bo.ho 1,04 g
5,16 EUR
BO.HO Ceruzka na oči tmavo šedá je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a dokonalému nalíčeniu kontúr vašich očí. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre veľmi citlivé oči
Ceruzka na oči tmavo šedá Bo.ho 1,04 g
5,16 EUR
BO.HO Tekuté očné linky čierne orámujú vaše oči dokonalú kontúrou, ktorá podčiarkne ich tvar. Linky sú na 99% vyrobené z prírodných ingrediencií, sú šetrné a vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.
Tekuté očné linky čierne Bo.ho 3 g
9,16 EUR