Oči

Oči jsou silnou zbraní každé ženy, které muži nemohou odolat. Pro zvýraznění jejich přirozené krásy můžete použít tužku na oči, která zvýrazní jejich tvar, řasenku, která jedinečným způsobem dodá objem a délku vašim řasám nebo oční stíny, které dodají vašemu pohledu rozzářený či hluboký pohled. Přípravky od značky Bo.ho jsou k očím velmi šetrné, obsahují přírodní ingredience, které jsou vhodné i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Hýčkejte své oči kvalitní kosmetikou s přírodním složením!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť260 produktov
Chcete mať krásne, zdravé a dlhé riasy? Kvalitné kozmetický prostriedok Biohar max vám toto želanie splní.
BIOHAR MAX na riasy 7 ml
-10 %
5,60 EUR5,04 EUR
BO.HO Ceruzka na oči čierna je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a dokonalému nalíčeniu kontúr vašich očí. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre veľmi citlivé oči.
Ceruzka na oči čierna Bo.ho 1,04 g
5,16 EUR
BO HO Riasenka pre objem čierna je predlžujúca a zhusťujúca objemová maskara obsahujúca technológiou Cosmebio, ktorá zaisťuje výrazné a bohaté riasy. Riasenka je vhodná aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.
Riasenka na objem čierna Bo.ho 6 ml
-12 %
10,81 EUR9,56 EUR
BO.HO Očné tiene Noisette sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Noisette Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
Upravte si obočie ako pravý profesionál.
E-style Súprava na úpravu obočia Medium brown 5,7 g
-6 %
7,16 EUR6,76 EUR
BO.HO Ceruzka na oči modrá je vyrobená v BIO kvalite. Je určená na zvýraznenie a perfektnému nalíčeniu kontúr vašich očí. Vďaka jemnému a šetrnému zloženiu je vhodná aj pre veľmi citlivé oči.
Ceruzka na oči modrá Bo.ho 1,04 g
5,16 EUR
BO.HO Riasenka hnedá perfektne podčiarkne prirodzenú krásu vašich očí a dodá im na výraze! Je vyrobená na 99% z prírodných ingrediencií, nedráždi citlivé oči a jej ľahké a jemné zloženie ocenia aj nositeľky kontaktných šošoviek.
Riasenka hnedá Bo.ho 6 ml
7,96 EUR
BO.HO Tekutá očná linka hnedá orámuje vaše oči dokonalou kontúrou, ktorá podčiarkne ich tvar. Linky sú na 99% vyrobené z prírodných ingrediencií, sú šetrné a vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.
Tekutá očná linka hnedá Bo.ho 3 g
9,16 EUR
BO.HO Očné tiene Glaise sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Glaise Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
Dokonalý tvar, dokonalá farba vďaka jednej malej ceruzke.
E-style Ceruzka na obočie s kefkou Black 1,6 g
-17 %
2,36 EUR1,96 EUR
Dokonalý tvar, dokonalá farba vďaka jednej malej ceruzke.
E-style Ceruzka na obočie s kefkou Brown 1,6 g
-56 %
2,00 EUR0,88 EUR
Upravte si obočie ako pravý profesionál.
E-style Súprava na úpravu obočia Light brown 5,7 g
-9 %
7,16 EUR6,52 EUR
Upravte si obočie ako pravý profesionál.
E-style Súprava na úpravu obočia Dark Brown 5,7 g
-8 %
7,16 EUR6,60 EUR
Aj vy môžete byť kráľovnou očných tieňov.
E-style Očné tiene s aplikátorom Graphite 6 g
-15 %
3,61 EUR3,08 EUR
E-style Paletka očných tieňov so zrkadielkom Natural 9,5 g
-12 %
10,41 EUR9,16 EUR
E-style Paletka očných tieňov so zrkadielkom Smokey 9,5 g
-4 %
10,41 EUR9,96 EUR
BO.HO Očné tiene Olive sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Olive Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Očné tiene Nuit sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Nuit Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR
BO.HO Očné tiene Améthyste sú obohatené o extrakty z kukurice a marhuľový a olivový olej, ktoré chránia a zjemňujú citlivú pleť očných viečok. Hodvábna, ultra jemná textúra dokonale priľne na viečka a vydrží vám celý deň!
Očné tiene Améthyste Bo.ho 2,5 g
7,56 EUR