Oči a zrak

Zrak je pre človeka jeden z najdôležitejších zmyslov, ktorým vníma až 80% všetkých informácií. Umožňuje vnímať svetlo, rôzne farby, tvary a hlavne slúži na orientáciu v priestore. Bez zraku si veľa ľudí nevie svoj život predstaviť. Práve preto je potrebné o zrak starostlivo starať a udržiavať ho pokiaľ možno v tom najlepšom stave, v akom je to možné. K tomu vám môžu pomáhať najrôznejšie doplnky pestrej stravy v podobe prírodných vitamínov, štiav, kapsúl s prírodnými výťažkami, sušených plodov, pyré alebo čajov, ktoré oči vyživujú, zaisťujú im potrebné vitamíny a pôsobí preventívne proti zhoršovaniu zraku. Chráňte svoje oči a dodajte im potrebnú výživu, aby vám váš zrak dlho spoľahlivo slúžil.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť19 produktov
Kustovnice čínská je považována za symbol zdraví, pohody, síly, vytrvalosti, krásy, sexuální potence a touhy.
Allnature Goji sušené 250 g
7,26 EUR3,45 EUR
Skladom > 5 ks
Kustovnica čínska je považovaná za symbol zdravia, pohody, sily, vytrvalosti, krásy, sexuálnej potencie a túžby.
Allnature Goji sušená 80 g
1,38 EUR
Skladom > 5 ks
Kustovnice čínská je považována za symbol zdraví, pohody, síly, vytrvalosti, krásy, sexuální potence a touhy.
Goji kustovnica čínska sušená Allnature 100 g
3,31 EUR1,61 EUR
Skladom > 5 ks
Plody Goji pôsobia blahodárne na celý organizmus.
Goji kustovnica čínska sušená Allnature 1kg
16,66 EUR12,54 EUR
Skladom > 5 ks
Jemný gél dokonale čistí, vyživuje a ošetruje pleť. Prírodné zloženie v bio kvalite pleť rozžiari a dodáva jej mladistvý vzhľad.
Prírodný čistiaci gél Marilou BIO 75 ml
9,56 EUR6,53 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Revitae je prírodný doplnok stravy, ktorý účinne pomáha zmierniť a redukovať nepríjemné prejavy stresu a zároveň pomáha regenerovať organizmus počas jeho dlhodobej záťaže.
Energy Revitae 90 kapslí
20,47 EUR
Skladom 2 ks
Spektrum energy je komplexný multiminerálový a multivitamínový prípravok proti únave a zníženej schopnosti koncentrácie. Pomáha k správnej funkcii imunitného systému.
Walmark Spektrum Energy 3x30 tabliet
16,13 EUR11,73 EUR
Skladom 1 ks
Zvlhčujúce gélové očné kvapky SYSTANE ultra poskytnú vašim očiam mimoriadnu úľavu, najmä ak trpíte syndrómom suchého oka. Kvapky vytvára na povrchu oka gélový film s regeneračnými vlastnosťami, čím sa líši od klasických očných kvapiek.
Systane Ultra Zvlhčujúce očné kvapky 10 ml
9,20 EUR
Skladom 1 ks
ReNu MultiPlus je roztok na kontaktné šošovky, ktorý možno použiť na ich dezinfekciu, čistenie aj zvlhčenie a uchovávanie mäkkých kontaktných šošoviek. Obsahuje čistiace zložku Hydranate, ktorá odstraňuje bielkovinové nečistoty, ktoré sa na
Bausch & Lomb ReNu MultiPlus roztok 360 ml
9,92 EUR
Skladom 1 ks