Oči a zrak

Život bez zraku si pravdepodobne nikto nedokáže predstaviť. Je to dané aj tým, že očami vnímame na 80% všetkých informácií, ktoré denne prijímame. Bez stopercentného zraku tiež strácame schopnosť orientovať sa v priestore. Aj preto je dôležité o svoje oči starať, ako to len ide. Zaujímavosťou je, že až 25% vitamínov, minerálnych látok a ďalších živín, ktoré získavame z našej stravy, je potrebná len pre výživu očí. A pretože jesť mrkvu rozhodne nestačí, obohaťte svoj pestrý jedálniček o kvalitné doplnky stravy, ktoré dodajú vašim očiam potrebnú výživu v podobe vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých látok.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť21 produktov
Čisto prírodná šťava má blahodarný vplyv na ľudský organizmus, obsahuje dôležité látky, ktoré detoxikujú telo a pomáhajú pri mnohých zdravotných problémoch.
Goji kustovnica čínska šťava BIO Elixi 500 ml
14,49 EUR
Skladom > 5 ks
Olimp Gold omega 3, 60 kapsúl je unikátny výživový doplnok, ktorý obsahuje 65% omega 3 mastných kyselín! Nové silnejšie zloženie, ktoré okrem iného napomáha k správnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
Olimp Gold omega 3, 60 kapsúl
6,10 EUR
Skladom > 5 ks
Kustovnica čínska, známa tiež ako Goji, je jeden z najvýživnejších plodov na svete a je zároveň výborným antioxidantom.
Allnature Goji - Kustovnica čínska Premium BIO 500 ml
19,55 EUR13,34 EUR
Skladom > 5 ks
Simply You Ocutein Brillant Luteín 25 mg 120 kapsúl + darček pre zdravé oči. Obsahuje luteín, zinok, vitamín A a ďalšie účinné látky pre brilantné zrak.
Simply You Ocutein Brillant Lutein 25 mg 120 toboliek + dárček
22,08 EUR
Skladom 3 ks
Energy Vitamarin je prírodný doplnok stravy, ktorý je vhodný nielen pre správny vývoj plodu v tehotenstve, ale zároveň pomáha udržať optimálnu hladinu cholesterolu v krvi.
Energy Vitamarin 90 kapslí
8,28 EUR
Skladom 3 ks
Centrum Ovocné je obľúbený, rokmi preverený doplnok stravy. Ide o komplex všetkých dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje. Je úplne prírodného pôvodu. Má citrónovo-malinovú príchuť a je vhodný pre deti i dospelých.
Centrum Ovocné 30 tabliet
11,75 EUR8,28 EUR
Skladom 2 ks
Energy Revitae je prírodný doplnok stravy, ktorý účinne pomáha zmierniť a redukovať nepríjemné prejavy stresu a zároveň pomáha regenerovať organizmus počas jeho dlhodobej záťaže.
Energy Revitae 90 kapslí
15,76 EUR
Skladom 2 ks
Centrum Silver Multi-Efekt je komplexný doplnok stravy bol vytvorený pre špeciálne potreby seniorov. Obsahuje vybrané druhy vitamínov a minerálov. Je úplne prírodného pôvodu.
Centrum Silver Multi-Efekt 100 tabliet
27,42 EUR20,24 EUR
Skladom 1 ks