Obilniny

Už od pradávna patria obilniny k základnej zložke ľudskej potravy. Dodávajú telu energiu, obsahujú dôležité živiny a vlákninu, ktorá je nenahraditeľná pre optimálnu funkciu čriev. Vláknina z obilnín podporuje pohyb potravín v črevách, zapĺňa je a z vnútra odstraňuje nežiaduce látky. Prirodzeným spôsobom tak čistí črevá zvnútra od škodlivín. Obilniny sú dôležité najmä pre svoju výživnú hodnotu a mali by tvoriť 40 - 60% jedálnička. Zaraďte do svojho jedálnička obilniny v rozmanitých podobách!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť62 produktov
Quinoa má výnimočné nutričné hodnoty a ľahkú stráviteľnosť. Obsahuje esenciálne aminokyseliny a má vysoký obsah bielkovín. Je výbornou alternatívou k ryžu či kuskusu.
Allnature Quinoa biela BIO 250 g
5,98 EUR
Skladom > 5 ks
Quinoa naklíčené je veľmi kvalitným zdrojom bielkovín. Je vhodná pre športovcov, ktorí chcú dodať svojim svalom väčšie množstvo bielkovín.
Allnature Quinoa naklíčená BIO 150 g
3,22 EUR
Skladom > 5 ks
Vločky z bolívijskej quinoi majú široké využitie v zdravom jedálničku, dajú sa využiť na pripravovania pokrmov od raňajok až po večere, vrátane chutných dezertov.
Allnature Quinoa vločky 150 g
1,96 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodná chrumkavá tyčinka s kúskami mandlí obsahuje rafinovaný cukor ani lepok, má vysokú energetickú hodnotu a je tak skvelou voľbou pre deti, dospelých i športovcov.
Quinoa tyčinka s mandľami BIO QUINUA REAL 20 g
1,72 EUR1,27 EUR
Skladom > 5 ks
Chrumkavá kakaová tyčinka obsahuje pufované quinou v BIO kvalite, obalenú do kakaovej hmoty bez prídavku rafinovaného cukru a lepku.
Quinoa tyčinka s kakaom BIO QUINUA REAL 20 g
1,72 EUR1,04 EUR
Skladom > 5 ks
Výživná chrumkavá tyčinka s exotickým nádychom obsahuje kokos, quinou a ryžový sirup, ktorý zaisťuje jej lahodnú a sladkú chuť.
Quinoa tyčinka s kokosom BIO QUINUA REAL 20 g
1,72 EUR1,27 EUR
Skladom > 5 ks
Quinoa vločky jsou velmi lehce stravitelné, mohou se konzumovat bez jakékoliv úpravy. Je velmi vyhledávaná milovníky zdravého životního stylu i celiaky.
Quinoa bílé vločky Elixi 500 g
6,44 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodná chrumkavá tyčinka s brusnicami obsahuje rafinovaný cukor ani lepok, má vysokú energetickú hodnotu a je tak skvelou voľbou pre deti, dospelých i športovcov.
Quinoa tyčinka s brusinkami BIO QUINUA REAL 20 g
1,72 EUR1,27 EUR
Skladom > 5 ks
Pufovaná bezlepková quinoa je neslazená a vyniká obsahem proteinů, což ocení nejen vegani a vegetariáni, ale i sportovci a těžce pracující. Ideální doplněk jogurtů, snídaňových cereálií, müsli a nepečených dezertů.
Allnature Quinoa napučaná 50 g
1,61 EUR
Skladom > 5 ks