O nás

Svoju prácu milujeme. Sme tím nadšencov, ktorí si stoja za produktami, ktoré ponúkame. V našej ponuke nájdete to najlepšie, čo sme objavili v Českej republike i v zahraničí. Máme radi cestovanie a pravidelne si z ciest privážame nielen nové skúsenosti, ale aj iné pohľady na svet a produkty, ktoré u nás nikto neponúka.

Tím elix si kladie za cieľ prinášať tie najkvalitnejšie a najzaujímavejšie produkty pre jednotlivca i celú rodinu. Tieto produkty sú určené pre krásu nášho tela, ale aj upevnenie zdravia, ktoré v dnešnej náročnej dobe ľahko dostáva rany a naše telo nedokáže sa všetkými vonkajšími negatívne vplyvy ľahko bojovať. Podporte svoje zdravie kvalitnými doplnkami stravy, rovnako ako to robíme my! Prinášame to, čo sami doma máme a pravidelne používame.

Nezabúdame na produkty pre deti, ani na dôkladnú zubnú hygienu. Z kozmetiky ponúkame kompletný sortiment pre celé telo a zároveň nezabúdame na prípravky a produkty, ktoré pomôžu a podporia chudnutie, s ktorým veľa z nás bojuje. Všetok sortiment je pripravovaný s maximálnou starostlivosťou, kladieme dôraz na spokojnosť zákazníka. Vieme, že kvalitné produkty pre rodinu sú alfou a omegou starostlivosti, ktorú ju chceme venovať. Na nás sa môžete spoľahnúť, stojíme pri vás.