Nivea

Svetoznáma značka kozmetiky. Ľudia ju dôverujú oveľa viac, než iným značkám. Prvý krém Nivea bol uvedený na trh v roku 1911. Pri jej zrode stál farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorému sa podarilo spojiť vodu a olej do stabilného krému. Kozmetika Nivea je vhodná pre akýkoľvek typ pokožky, ponúka sortiment pre deti i dospelých. V ponuke nájdete krémy, telové mlieka, sprchové gély, šampóny a iné prípravky na starostlivosť o vašu pokožku. Názov Nivea pochádza z latinského slova pre sneh. Autor sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou krému. Cenovo dostupné produkty pre celú rodinu by nemali chýbať ani vo vašej kúpeľni.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť59 produktov
Nivea Fresh Natural roll-on 50 ml je dezodorant s morskými minerálmi, ktorý vám dodá dlhodobý pocit čistoty a sviežosti a zároveň zaistí ochranu proti poteniu a zápachu až na 48 hodín!
Nivea Fresh Natural roll-on 50 ml
1,57 EUR
Skladom > 5 ks
Nivea Pure Invisible roll-on 50 ml veľmi účinne redukuje potenie a zápach potu až po dobu 48 hodín! Tento víťaz spotrebiteľského testu vás obklopí jedinečným pocitom čistoty a sviežosti bez bielych stôp na pokožke i šatách!
Nivea Pure Invisible roll-on 50 ml
1,57 EUR
Skladom > 5 ks
Nivea Creme Soft sprchovací gél 250 ml je jedinečná starostlivosť, vďaka ktorej dodáte pokožke už počas sprchovania poriadnu dávku hydratácie a výživy a svoje zmysly rozhýčkáte jemnou decentnou vôňou!
Nivea Creme Soft sprchový gél 250 ml
2,54 EUR
Skladom 1 ks