Nechty

Objavte krásu svojich nechtov a zvýraznite ich pomocou lakov s prírodným zložením! Celý rad najrôznejších lakov na nechty v módnych farbách dodá vašim nechtom pevnosť, lesk a moderný vzhľad. Laky od značky Bo.ho vďaka svojmu unikátnemu zloženiu nechty vyživujú, hydratujú a celkovo zdokonaľujú. Špeciálne laky neobsahujú žiadne živočíšne zložky a sú preto vhodné aj pre vegánov. Rýchloschnúce laky ponúkajú perfektné krytie, ktoré zvýraznia krásu a zdravý vzhľad vašich nechtov. Lakujte si nechty lakom Bo.ho - buďte krásna už od končekov svojich prstov!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť17 produktov
BO.HO Lak na nechty Révolution je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Révolution Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Sari je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Sari Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Corail je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Corail Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Frida je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Frida Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Mystic je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Mystici Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Ombre noire je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Ombre noire Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Melody je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Melody Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Earth je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Spevňujúci Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks
BO.HO Lak na nechty Rose blanche je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Rose blanche Bo.ho 5 ml
4,69 EUR
Skladom > 5 ks