Nechty

Objevte krásu svých nehtů a zvýrazněte je pomocí laků s přírodním složením! Celá řada nejrůznějších laků na nehty v módních barvách dodá vašim nehtům pevnost, lesk a moderní vzhled. Laky od značky Bo.ho díky svému unikátnímu složení nehty vyživují, hydratují a celkově zdokonalují. Speciální laky neobsahují žádné živočišné složky a jsou proto vhodné i pro vegany. Rychleschnoucí laky nabízí perfektní krytí, které zvýrazní krásu a zdravý vzhled vašich nehtů. Lakujte si nehty lakem Bo.ho - buďte krásná už od konečků svých prstů!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť148 produktov
Buďte neprehliadnuteľná a oslňte svoje okolie neónovo farebnými nechtami!
Dermacol lak na nechty Neon Polish 09 poison 5 ml
1,56 EUR
Výsledkom používania olejovej ceruzky je mäkšia, ľahko upraviteľná kožtička a zdravé krásne nechty.
Weleda Olejová ceruzka na zjemnenie nechtovej kožičky 3 ml
-3 %
11,56 EUR11,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Révolution je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Révolution Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Tribu je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Tribu Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
Buďte vidieť pomocou laku na nechty.
E-style Lak na nechty Mini crazy Pink 7 ml
-12 %
2,00 EUR1,76 EUR
BO.HO Lak na nechty Earth je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Spevňujúci Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Rose blanche je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Rose blanche Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Mystic je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Mystici Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty spevňujúci dodáva špeciálnu starostlivosť krehkým a trhajúcimi sa nechtom, posilňuje ich, hĺbkovo hydratuje, poskytuje im pružnosť a dodáva nechtom krásny a zdravý vzhľad.
Lak na nechty Spevňujúci Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
Spevňujúci lak na nechty je určený pre poškodené a lámavé nechty. Účinné látky chránia nechty proti mechanickému poškodeniu, štiepeniu a lámaniu nechtov.
Eveline Nail Therapy Diamond Hardness 12 ml
3,16 EUR
Buďte vidieť pomocou laku na nechty.
E-style Lak na nechty Mini crazy Yellow 7 ml
-12 %
2,00 EUR1,76 EUR
Buďte vidieť pomocou laku na nechty.
E-style Lak na nechty Mini crazy Flower 7 ml
-12 %
2,00 EUR1,76 EUR
BO.HO Lak na nechty Corail je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Corail Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Plume je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Plume Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Boho Grey je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Boho Grey Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Prose je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Prose Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Ombre noire je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Ombre noire Bo.ho 5 ml
5,16 EUR
BO.HO Lak na nechty Frida je rýchloschnúci a má perfektné krytie. Skvele sa nanáša pomocou praktického štetca, ktorým niekoľkých málo ťahmi docielite precízneho nalíčenia. Je obohatený o UV filtre.
Lak na nechty Frida Bo.ho 5 ml
5,16 EUR