Natural Medicaments Wild Yam Premium 90 cps

Natural Medicaments Wild Yam Premium 90 cps
Wild Yam Premium je doplnok stravy, ktorý pôsobí na hormonálny systém, pomáha odstraňovať nepríjemné pocity a spolu s pestrou stravou dodáva telu dôležitý pocit harmónie a pohody.
Cena vr. DPH:
15,96 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
streda 24.10.
Kód10078 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Wild Yam Premium je prírodný prípravok, ktorý harmonizuje hormonálny systém a celkovo dodáva organizmu vitalitu. Wild Yam alebo ak dioskórea chlpatý je rastlina, ktorá má veľké využitie najmä pre ženy v období klimaktéria. Prispieva k zmierňovaniu nepríjemných pocitov a vnemov v tomto zložitom období.

Klimaktérium je obdobie, ktoré na každú ženu pôsobí odlišne, ale väčšina žien v prechode pociťuje nepríjemné zmeny, ktoré vyvolávajú hormóny. Zmeny môžu byť fyzického, ale aj psychického rázu a väčšinou ženám značne znepríjemňujú život, niekedy aj po dobu niekoľkých rokov.

Ak beriete lieky predpísané lekárom, tento prípravok je nenahrádza, môže byť len ich účinným doplnkom. Wild Yam Premium je skvelým pomocníkom, s ktorým si môžete období klimaktéria spríjemniť.

Dávkovanie:
Užívajte 1 kapsulu denne, ktorú hojne zapite tekutinou. Pre optimálnu účinnosť užívajte aspoň 2 - 3 mesiace. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Liek nie je určený deťom.

Obsah:
90 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Zloženie v 1 kapsuli:

Dioskórea chlpatý (Dioscorea villosa, extrakt z hľuzy 10: 1 - zodpovedá 100 mg účinnej látky). 10 mg


Prídavné látky: Mikrokryštalická celulóza (nosič), rastlinná kapsule

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Allnature Brusnica Premium šťava BIO 500 ml
11,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Allnature Aloe Vera Bio 1000 ml
11,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz