Natural Medicaments Super Lecitín + E 100 tob.

Natural Medicaments Super Lecitín + E 100 tob.
Lecitín je doplnkom stravy, ktorý má pozitívny vplyv na činnosť srdca, obehový systém, mozgové aj nervové funkcie a účinne zvyšuje metabolizmus tela.
Cena vr. DPH:
6,16 EUR
Skladem Externě
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
streda 21.11.
Kód10177 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Super Lecitín
má antioxidačný účinok, pomáha normalizovať činnosť srdca i obehového systému a účinne prispieva k normálnej činnosti mozgových i nervových funkcií. Lecitín obsahuje fosfolipidy a vitamíny, ktoré priaznivo pôsobia na organizmus človeka. Prípravok je doplnkom pestrej stravy, ktorý spĺňa požiadavky certifikátu GMP, najvyššieho štandardu farmaceutickej kvality.

Lecitín sa zúčastňuje všetkých životne dôležitých pochodov v tele, pomáha znižovať hladinu cholesterolu a krvného tlaku, prispieva k zrýchleniu metabolizmu, pomáha prečisťovať cievy a prispieva k zlepšeniu stavu pokožky. Super Lecitín je v kapsuliach kombinovaný s vitamínom E a zvyšuje tak antioxidačný účinok vitamínu. Neobsahuje GMO zložky, konzervačné látky, lepok, farbivá ani látky upravujúce chuť a je testovaný na BSE. Prípravok je vhodné kombinovať s prípravkami Graviola anona alebo Regevit.

Dávkovanie:
Užívajte 1 kapsulu 3x denne, najlepšie ráno, na obed a večer s jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2 - 3 mesiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je vhodný pre deti.

Zloženie v 1 kapsuli:
1200 mg Sójový lecitín, 5 mg Vitamín E (D-alfa-tokoferol). Prídavné látky: Želatína, glycerín, kokosový olej, voda

Obsah:
100 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú