Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapsulí

-44 %
Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapsulí
Prášok z tropických plodov Maqui je uložený do tabliet, ktoré pomáhajú organizmu zbaviť sa škodlivých látok a predchádzať jeho predčasnému starnutiu.
Cena vr. DPH:
11,00 EUR
Bežná cena:
19,80 EUR
Ušetríte
8,80 EUR 44 %
Skladem Externě
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
streda 21.11.
Kód10179 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Tablety Maqui Pure obsahujú prášok z tropických bobuľovitých plodov Maqui, ktoré sú podobné acai alebo nám známejším čučoriedkam. Ovocie Maqui je najväčším antioxidantom medzi doteraz preskúmaným ovocím. Má až 3x vyššiu schopnosť pohlcovať voľné radikály ako acai alebo goji a zhruba 15x vyššiu schopnosť ako čučoriedky.

Prípravok obsahuje rozomletý prášok plodov maqui, ktoré sú najprv šetrne sušené mrazom. Obsahuje radu účinných látok, vrátane vitamínov, ktoré majú pozitívny vplyv na organizmus človeka a pomáhajú predchádzať jeho predčasnému starnutiu. Tablety sú doplnkom pestrej stravy, ktorá rýchlo a spoľahlivo prispieva k detoxikácii organizmu.

Dávkovanie:
Užívajte 2 - 6 kapsúl denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2 - 3 mesiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Zloženie v 1 tablete:
500 mg Maqui berry (Aristotelia chilensis, prášok z plodov). Prídavné látky: Želatínová kapsule, ryžová múčka, stearan horečnatý (nosič).

Obsah:
90 kapsúl - dávka na 15 - 45 dní

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Natural Medicaments Maca 100 tob.
-47 %
16,59 EUR8,80 EUR
menej ako 5 ks