Natural Medicaments Maca 100 tob.

-47 %
Natural Medicaments Maca 100 tob.
Kapsuly sa sušeným mletým koreňom byliny maca majú výrazný účinok na zlepšenie fyzickej, psychickej a sexuálnej výkonnosti.
Cena vr. DPH:
8,80 EUR
Bežná cena:
16,59 EUR
Ušetríte
7,79 EUR 47 %
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 23.11.
Kód10176 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Maca je prastará bylina z peruánskych Ánd, ktorá má výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti človeka a predĺženie jeho života. Bylina má významný vplyv na reprodukčné zdravie a je 100% bezpečná, bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Maca prispieva k normálnej funkcii mozgu, svalov aj energetického metabolizmu a obsahuje množstvo dôležitých živín, ktoré majú pozitívny vplyv na celkové zdravie organizmu človeka. Prípravok neobsahuje konzervačné látky, farbivá ani arómy.

Prvé výsledky pravidelného používania sa u väčšiny užívateľov dostavujú už po 1 - 2 balenia, pre dosiahnutie optimálneho efektu je však vhodné využiť 2 - 3 balenia. Najlepšie výsledky sú zaznamenané práve pri dlhodobom užívaní. Nejedná sa o prípravok, ktorý navodzuje okamžité sexuálne reakcie, naopak, pôsobenie je oveľa lepšie, prirodzenejšie a dlhodobo trvajúce. Doplnok stravy v podobe kapsúl má pozitívny vplyv na potenciu a libido, pôsobí ako afrodiziakum a zabraňuje predčasnému starnutiu organizmu.

Dávkovanie:
Užívajte 2 kapsuly denne. 1 kapsulu dopoludnia medzi jedlami, druhú večer, najlepšie 3 hodiny pred spaním. Dávka sa zapíja dostatočným množstvom tekutiny (nie sú vhodné alkoholické nápoje ani mlieko). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Liek nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah:
100 kapsúl - dávka na 1,5 mesiaca

Složení v 1 kapsule:

Maca (žerucha peruánska, Lepidium meyeni, gelatinizovaná sušený mletý koreň) 500 mg
Želatína 95 mg
Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú