Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapuslí

-44 %
Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapuslí
Vzácna huba uložená do kapsúl obsahuje veľké množstvo účinných látok, ktoré pôsobia blahodárne na ľudský organizmus a pomáhajú pri mnohých zdravotných ťažkostiach.
Cena vr. DPH:
12,24 EUR
Bežná cena:
21,97 EUR
Ušetríte
9,72 EUR 44 %
Skladem Externě
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
štvrtok 22.11.
Kód10181 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Unikátne kapsule Cordyceps Premium obsahujú húsenicu čínsku - vzácny druh parazitujúce huby, nachádzajúce sa vo výškach čínskych horských masívov. Táto huba obsahuje vysoko účinné látky, ktoré majú blahodarný vplyv na ľudský organizmus. Jej zber je vykonávaný výhradne ručne a pod prísnou kontrolou hygieny.

Cordyceps Premium obsahuje vitamíny, bielkoviny, minerály, stopové prvky, proteín, aminokyseliny, koenzým Q10 a radu ďalších látok dôležitých pre ľudské telo. Huba má jedinečnú schopnosť pomáhať pri mnohých civilizačných ochoreniach, prispieva na zmiernenie ťažkostí pri rakovine a jej liečbe, pôsobí ako prírodné antibiotikum a ako silný antioxidant, účinne pomáha pri depresiách aj pri liečbe z rôznych závislostí, posilňuje imunitu a zvyšuje sexuálnu aktivitu u žien. Všestranné použitie huby ju predurčuje ako vhodný doplnok pestrej stravy pri najrôznejších problémoch.

Dávkovanie:
Užívajte 1 - 2 kapsule 2x denne a zapite tekutinou. Pre optimálnu účinnosť užívajte aspoň 2 - 3 mesiace. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Prípravok nie je určený pre deti.

Obsah:
90 kapsúl - dávka na 22 - 45 dní

Zloženie v 1 kapsuli:

Húsenica čínska (Cordyceps sinensis, extrakt z mycélia 10: 1 - zodpovedá 5000 mg účinnej látky). 500 mg
Prídavné látky: rastlinná kapsula  

 

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú