Natural Medicaments Cannabis Power Konopné kapsule 120 kapsulí

Natural Medicaments Cannabis Power Konopné kapsule 120 kapsulí
Kapsule s obsahom konopného prášku pôsobí pozitívne na organizmus človeka, podporujú množstvo dôležitých životných funkcií a pomáhajú zlepšovať stav pokožky.
Cena vr. DPH:
11,96 EUR
Skladem poslední kusy
Kód10180 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Kapsule Cannabis Power v sebe skrývajú prášok z konopných semien, ktorý obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok. Semená obsahujú až 35% konopného oleja bohatého na esenciálne mastné kyseliny omega 3 a omega 6. Prípravok prispieva k optimalizácii hladiny cholesterolu a krvného tlaku, posilňuje imunitný systém a prispieva k ochrane buniek pred predčasným starnutím.

Konopné kapsule podporujú činnosť mnohých životných funkcií, prispievajú k dobrej kvalite pokožky, vlasov i nechtov a pomáhajú zabezpečovať normálnu funkciu obličiek a pečene. Kapsule Cannabis Power sú vhodným doplnkom pestrej stravy pre osoby už od šiestich rokov, nie sú ale náhradou za lieky predpísané vaším lekárom. Bohaté zloženie konopného prášku priaznivo ovplyvňuje zdravie človeka a prispieva k zachovaniu normálnych funkcií organizmu.

Dátum expirácie: 10/2017

Zloženie v 1 kapsuli:
500 mg Konope siate (Cannabis sativa, prášok zo semien)
8 mg Vitamín E (D-alfa-tokoferol)

Prídavné látky:
Želatínová kapsule, ryžová múka, stearan horečnatý (nosič)

Dávkovanie:
Dospelí užívajú 1 kapsulu 2x denne, deti od 6 rokov 1 kapsulu denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2 - 3 mesiace. Nie je určené pre deti do 6 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Balenie:
120 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Olej do kúpeľa Dermedic Linum Emolient 400 ml
-28 %
16,00 EUR11,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz