Natural Medicaments Cannabis oil - BIO Konopný olej 250 ml

Natural Medicaments Cannabis oil - BIO Konopný olej 250 ml
Konopný olej v bio kvalite je doplnok stravy, ktorý podporuje zdravie človeka a prispieva k optimálnym funkciám organizmu.
Cena vr. DPH:
9,96 EUR
Skladem Externě
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 16.11.
Kód10198 E
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Cannabis oil - BIO Konopný olej je rastlinný olej získavaný zo siateho konope lisovaním semien za studena. Olej obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok, prispieva k optimalizácii hladiny cholesterolu a krvného tlaku, posilňuje imunitný systém a prispieva k ochrane buniek pred predčasným starnutím.

Konopný olej neobsahuje THC a preto nemá žiadne psychoaktívne účinky. Olej je vhodný pre použitie do šalátov, pokrmov aj ovocných štiav, ideálne je jeho použitie za studena, pretože má relatívne nízku teplotu rozkladu. Nie je vhodný pre smaženie ani fritovanie. Bohaté zloženie konopného oleja podporuje činnosť mnohých životných funkcií, prispieva k dobrej kvalite pokožky, vlasov i nechtov a pomáha zaisťovať normálnu funkciu obličiek a pečene. Prípravok je zdravým doplnkom pestrej stravy, ktorý je vhodný aj pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie:
Konope siate (Cannabis sativa, konopný olej lisovaný za studena)

Dávkovanie:
Užívajte 1 - 2 lyžice 1 - 2x denne. Konopný olej je možné pridávať do všetkých pokrmov a nápojov pripravovaných za studena. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Olej nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah:
250 ml

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
PURYA! Bio Vegan Konopný proteín 250 g
-18 %
16,00 EUR13,16 EUR
menej ako 5 ks