NATURA SIBERICA


Natura Siberica je ruská kozmetická značka, ktorá sa zameriava výhradne na prírodné kozmetické produkty. Kozmetika Natura Siberica ponúka široký sortiment výrobkov zložených z čisto organických ingrediencií, ktoré pochádza z divokej prírody Sibíra a Ďalekého východu či z vlastnej farmy. Medzi jednotlivými prípravky nájdete napríklad Natura Siberica Rakytník šampón, ktorý navráti vašim vlasom zdravý vzhľad, či rakytníkový balzam. Vlasom taktiež prospeje Natura Siberica maska. Značka Natura Siberica však myslí nielen na vlasy, ale na celé telo, a preto v ponuke nechýbajú ani sprchové gély, krémy na ruky i nohy, balzamy či prípravky pre deti.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť52 produktov
Šampón Natura Siberica na báze prírodného extraktu z Rhodiola rodea (Rhodiola rosea) je navrhnutý tak, aby chránil vaše vlasy pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.
Natura siberica šampón pre unavené a slabé vlasy Energizing and Protective 400 ml
9,20 EUR
Skladom 1 ks
Jemná čistiaca penová voda Natura Siberica, ktorá na základe Jerlínu japonského, harmančeka a mydlicového koreňa účinne čistí a zároveň zachováva optimálnu úroveň vlhkosti a dopĺňa živiny.
Natura Siberica Čistiaca penová voda pre mastnú a zmiešanú pleť 150 ml
7,50 EUR
Jemné čistiace mlieko Natura Siberica na báze Arálie mandžuskej, Rhodiola rosea a vitamínu F, ktoré efektívne odličuje, zmäkčuje a zvlhčuje pokožku.
Natura Siberica Čistiace mlieko na umývanie pre suchú a citlivú pleť 200 ml
7,02 EUR
Jemná hydratačná pena Natura Siberica na báze Rhodiola Rose, bielokrkej ľalie a kurimského čaju jemne a účinne odličuje citlivú pokožku pod očami, ktorá vyžaduje osobitnú starostlivosť.
Natura Siberica Hydratačná pena na odličovanie očí 150 ml
16,24 EUR7,87 EUR
Čistiace tonikum Natura Siberica denné čistenie tváre pre mastnú a zmiešanú pleť.
Natura Siberica Čistiace tonikum (Cleansing Tonic) 200 ml
16,24 EUR7,87 EUR
Severné mydlo - Detox pre hlboké čistenie tváre.
Natura Siberica Severné mydlo - Detox pre hlboké čistenie tváre 120 g
15,00 EUR
Prírodný hustý telový olej obohatený o ženšen, kvety šípok a 6 olejov Dahurica.
Natura Siberica Prírodný hustý telový olej Dahurica 370 ml
34,35 EUR16,70 EUR