Nápoje

I děti potřebují dodržovat pitný režim. Pomůže vám s tím celá řada nápojů, jako jsou kvalitní dětské čaje, instantní nápoje nebo dětské ovocné šťávy, které jsou vyrobeny z prvotřídních surovin. Dětské čaje neobsahují cukr, ani konzervační látky nebo kofein. Můžete si vybírat z mnoha nápojů a příchutí. Jejich příprava je velmi rychlá a spolehlivě pomohou zahnat žízeň.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť9 produktov
Detský čaj bylinný je určený pre deti už od 6. mesiaca života. Obsahuje šípky, ktoré sú výborný antioxidant a pomáhajú posilniť obranyschopnosť organizmu a tiež pamajorán, ktorá podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj bylinný 20x1,5 g
1,56 EUR
Detský čaj feniklový je BIO výrobok, ktorý nezaťaží detský organizmus. Je určený pre deti už od jedného týždňa života. Čaj obsahuje bio fenikel, ktorý podporuje dobré trávenie.
Apotheke Detský čaj feniklový 20x1,5 g
1,40 EUR
Detský čaj dýchacie cesty je vhodný pre deti už od ukončeného 6. mesiaca života. Dokonalá zmes bylín uľaví pri ochorení dýchacích ciest.
Megafyt Detský čaj dýchacie cesty 20x2 g
2,20 EUR
Jedna šálka detského čaj priedušky denne uľaví aj deťom od 6. mesiaca života. Čaj má príjemnú chuť a vôňu a je dokonalou zmesou bylín, ktoré pomáhajú pri nachladnutí.
Megafyt Detský čaj priedušky 20x2 g
2,20 EUR
Feniklový, rozpustný instantný nápoj pre deti od ukončeného 1.týždňa.
Sunárek rozpustný nápoj fenikel 200 g
3,60 EUR
Detský instantný nápoj s príchuťou maliny od ukončeného 6. mesiaca. Je obohatený o prebiotickú vlákninu.
Sunárek instantný nápoj malina dóza 200 g
3,60 EUR
Sunárek s jablkovou príchuťou je detský instantný nápoj s probiotickou vlákninou a vitamínom C. Je určený pre deti od ukončeného 6. mesiaca.
Sunárek rozpustný nápoj jablko 200 g
3,60 EUR
Detský čaj pri nachladnutí podávajte deťom v období prechladnutia, ochorenia horných ciest dýchacích alebo pri chrípke. Harmanček a lipa podporujú správnu funkcií dýchacích ciest a potenie. Čaj je vhodný pre deti od ukončeného 9. mesiaca.
Apotheke Detský čaj pri prechladnutiu 20 x1,5 g
1,20 EUR