Mouky

Už dávno nie je k dostaniu iba hladká, polohrubá a hrubá pšeničná múka. Dnes môžete mať takmer akúkoľvek múku, na ktorú si spomeniete. Dôležitou súčasťou sortimentu sú aj bezlepkové múky, bez ktorých sa nezaobídu najmä celiaci a osoby s intoleranciou na lepok. To však nie je všetko. Veľmi obľúbené sú aj celozrnné múky, ktoré sú súčasťou zdravého jedálnička. Vedeli ste však, že sa múka dá vyrobiť aj z potravín, ako je quinoa, chia semienka alebo kokos? Múky možno využiť ako k výrobe pečiva alebo príprave dezertov, tak k zahusteniu celého radu sladkých či slaných pokrmov.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Mandľové oriešky posilňujú vlasy, nechty a zlepšujú pleť, ale aj sú prospešné pre naše zdravie, srdce, imunitu, cukor v krvi, detoxikáciu a ďalšie.
Allnature Mandle mleté 100 g
2,79 EUR2,76 EUR
Skladom > 5 ks
100% kokosová múka vyrábaná z dužiny čerstvo nazbieraných kokosových orechov. Vhodná pre bezlepkovú a redukčnú diétu. Má málo jednoduchých cukrov a vyniká naopak obsahom vlákniny a bielkovín.
Allnature Kokosová múka BIO 200 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Arašidy samotné, pražené na oleji, či ako prísada do pokrmov ako je čína? Prečo nie!
Allnature Arašídy mleté 150 g
1,20 EUR1,16 EUR
Skladom > 5 ks
Quinoa múka je ľahko stráviteľná a má vysoký obsah bielkovín a vlákniny, nízky glykemický index a unikátne zloženie aminokyselín. Má vynikajúcu orieškovú chuť, je prirodzene bezlepková a hodí sa k pečeniu i vareniu.
Allnature Quinoa múka BIO 200 g
4,00 EUR3,96 EUR
Skladom 3 ks
Múka z quinoi neobsahuje lepok a vďaka svojej jemnej konzistencii je vhodná najmä na prípravu chutných a vláčných múčnikov alebo pečiva.
Quinoa múka BIO QUINUA REAL 350 g
3,60 EUR2,76 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz