Herbafit Moringa kapsule 240 cps

Herbafit Moringa kapsule 240 cps
Prášok zo stromu moringa v kapsuliach je doplnkom pestrej stravy, ktorý pomáha k správnej funkcii celého organizmu človeka, zvyšuje jeho kondíciu a podporuje duševnú rovnováhu.
Cena vr. DPH:
17,00 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód10104
Produkt nebol hodnotený

Kapsule Moringa obsahujú jemný prášok z listov indického stromu moringa oleifera, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom živín, vitamínov a minerálov dôležitých pre ľudský organizmus. Okrem základných aminokyselín, ako je leucín a arginín sa nachádzajú v listoch stromu tiež vitamíny A, B1, B2, niacín, B6, biotín, C, D, E, K a minerálne látky - vápnik, meď, železo, draslík, horčík, mangán a zinok. Kapsule pomáhajú zvyšovať energiu a odolnosť organizmu, dodávajú telu vitalitu a podporujú duševnú rovnováhu človeka.

Kapsule Moringa sú doplnkom pestrej stravy sa zastúpením mnohých dôležitých látok pre správny chod ľudského organizmu. Majú veľmi priaznivý vplyv na celkové zdravie človeka a dobrý psychický stav. Priaznivé účinky kapsúl ocenia najmä športovci, seniori, vegetariáni, vegáni, celiaci a osoby s duševne či fyzicky náročným zamestnaním. Kapsule prispievajú k zlepšeniu kondície, posilňujú imunitu, čistia organizmus, pomáhajú odbúravať následky stresu a dostávajú telo do celkovej harmónie.

Jedna kapsula obsahuje:
Jedna kapsula obsahuje 500 mg prášku Moringou oleifera

Zloženie:
Moringou oleifera - prášok (83%), želatína, stearan horečnatý (uvoľňovacie činidlo)

Dávkovanie:
Užívajte 1 - 3 kapsule 3x denne a dostatočne zapite vodou.

Balenie:
240 kapslí

Výrobca: Herbafit B.V., Klokhoek 14a, Leusden

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú: