Mollers Omega 3 Citrón 250 ml

Mollers Omega 3 Citrón 250 ml
Möller 's tran je tradičný rybí tuk s extraktom z citróna, ktorý je vyrábaný priamo v Nórsku a je najpopulárnejším tukom z tresčej pečene v regióne severských krajín.
Cena vr. DPH:
10,36 EUR
Skladem Externě
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 16.11.
Kód62240
VýrobcaMöller´s
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Rybí olej obsahuje unikátnu kombináciu prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E. Vďaka týmto živinám udržiava optimálny vývoj a zdravie človeka. Kyselina DHA obsiahnutá v rybom tuku je dôležitá pre optimálny vývoj a funkciu mozgu, zraku a nervového systému. Möller 's tran napomáha stavbe silných kostí, pôsobí ako antioxidant a posilňuje imunitný systém.

Dávkovanie:
Deti od 6 mesiacov veku 2,5 ml denne.
Deti od 3 rokov a dospelí 5 ml.

Upozornenie:
Použitie oleja z tresčej pečene pri dodržaní odporúčaní výrobcu je bezpečné počas tehotenstva a dojčenia. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Súčasné užívanie rybieho oleja a preparátov obsahujúcich vitamíny A a D u tehotných žien a detí musia byť konzultované s lekárom. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Neotvorenú fľašu uchovávajte pri teplote 5-25 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení fľaše uchovávajte rybí olej v tme v chladničke pri teplote 2-8 ° C a spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia fľaše. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Zloženie:
rybí olej z jater tresky, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), přírodní aromata, antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů)

Obsah:
250 ml

Nutričné hodnoty v 5 ml:

Omega-3
- z toho kyselina eikosapentaenová
- z toho kyselina dokosahexaenová
1,2 g
0,4 g
0,6 g
Vitamín E 10 mg
Vitamín A 250 μg  
Vitamín D  10 μg  

 

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú