Mlieko

Mlieko vo vašom jedálničku nemusí byť len živočíšne, ale stále viac sú používané tiež rastlinné druhy mlieka. Patrí medzi ne mlieka sójové, ryžové, kokosové, ovsené, sezamové, konopné, makové alebo mandľové. Obsahujú väčšie množstvo živín, ako kravské mlieko a môžu ich používať aj osoby s alergiou na laktózu a vegáni. Doprajte si kvalitné mlieka, ktoré vhodne doplnia váš zdravý jedálniček!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť17 produktov
Mandľový nápoj 3% sladený 1000 ml obohatený o sójový lecitín s ľahučko sladkastou chuťou i vôňou. Perfektná alternatíva klasického mlieka pre vegánov, vegetariánov a osoby trpiace alergiou na laktózu.
Almendrola Mandľový nápoj 3% sladený 1000 ml
3,03 EUR2,53 EUR
Skladom > 5 ks
Kokosové mlieko je chutnou a jemne sladkastou alternatívou k mliečnym nápojom. Je vhodné pre vegetariánov a vegánov, osoby citlivé na laktózu a pre všetkých, ktorí nechcú konzumovať mlieko živočíšneho pôvodu.
Allnature Kokosové mlieko BIO 400 ml
3,80 EUR2,88 EUR
Skladom > 5 ks
Ryžový nápoj 1000 ml je ľahučko dochutený morskou soľou a slnečnicovým olejom bez ďalších pridaných cukrov a aróm. Ideálna alternatíva mlieka pre vegánov, vegetariánov a osoby s alergiou na laktózu a lepok.
Yosoy Ryžový nápoj 1000 ml
2,19 EUR
Skladom > 5 ks
Ryžový nápoj kokos 1000 ml s jemnou exotickou vôňou a ľahučko sladkastou chuťou. Ideálna alternatíva pre vyváženú stravu vegánov a vegetariánov a osôb citlivých na mliečne výrobky a lepok.
Yosoy Ryžový nápoj kokos 1000 ml
2,88 EUR
Skladom > 5 ks
Mandľový nápoj 2,75% nesladený 1000 ml obohatený o sójový lecitín a vitamíny A, D a E. perfektný alternatíva klasického mlieka pre vegánov, vegetariánov a osoby citlivé na mliečne výrobky a lepok.
Almendrola Mandľový nápoj 3% nesladený 1000 ml
2,88 EUR
Skladom > 5 ks
Kakaový nápoj s lahodnou chuťou je vyrobený z bolívijskej quinoi, talianskej ryže a kvalitného kakaa, ideálne je podávať ho na raňajky alebo ako chutnú desiatu pre deti i dospelých.
Ryžový nápoj kakaový BIO QUINUA REAL 200 ml
1,50 EUR0,92 EUR
Skladom > 5 ks
Jemný nápoj lahodnej chuti je vyrobený z bolívijskej quinoi a talianskej ryže, je skvelou variantou desiaty do školy alebo práce, prípadne môže byť doplnkom sýtych raňajok.
Ryžový nápoj BIO QUINUA REAL 200 ml
0,69 EUR
Skladom > 5 ks
Unikátny kakaový nápoj s prídavkom ryže a quinoa, ktorý svojimi vlastnosťami ľahko nahradí mlieko! Nápoj má jemnú chuť, z ktorej ľahko vystupujú kakaové tóny a vďaka zloženiu ho môžu konzumovať aj alergici na lepok a laktózu.
Ryžový nápoj kakao Quinua Real 1000 ml
3,22 EUR
Skladom > 5 ks
Unikátny kokosový nápoj s prídavkom ryže a quinoou, ktorý svojimi vlastnosťami ľahko nahradí mlieko! Nápoj má jemnú chuť, z ktorej ľahko vystupujú tóny kokosu a vďaka zloženiu ho môžu konzumovať aj alergici na lepok a laktózu.
Ryžový nápoj kokos Quinua Real 1000 ml
3,22 EUR
Skladom > 5 ks